Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

500GB a może nie i Promocyjna Wymiana

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 500GB a może nie i Promocyjna Wymiana

Witam, mam pytanie do przedstawicieli N
    Po nowej aktualizacji czarne dekodery maja takie same oprogramowanie co dekodery z softem turbo płatnym, a różnica jest podobno w wielkości dysku. Jak sprawdzić czy mój dekoder z wykupionym turbo ma 500GB HDD , a te z dzisiejszą aktualizacją mają 250 GB HDD?
    Czy to gdzieś można sprawdzić czy tylko ktoś z N tak napisał, a może to tylko ściema.
    Jak sprawdzić że ma sie 500 , a nie 250 gb HDD.

każdy dysk rezerwuje 170 GB na VOD, więc z dysku 250 GB na własne nagrania zostaje 80 GB [25 h nagrań w hd], a z dysku 500 GB zostaje dla własnych nagrań ok 320 GB [100 h w hd]

1 h nagrań w HD to około 3 GB danych, nagraj 1 film [2h] i zobacz czy zjadło ci 2% [6GB z 320 dostępnych dla dysku 500 GB] czy 7 % [dysk 250]
    Ostatni raz edytowany przez grausam; 2011-11-29, 06:47.
    Corab 72cm ->CLRA/Carbo ->tv Philips 42pfl8404H AC3->coaxial ->Philips hts3270 5.1

abo do końca maja 2013

Komentarz

A nie prościej sprawdzić typ dekodera na nalepce z tyłu? 500 Gb mają dekodery CLRA.

Komentarz

Być może odpowiada za to status dysku Q0 - 250, Q1 - 500, ale w innym wątku ktoś napisał że ma Q0 chociaż ma 500.
        W każdym razie tak jak kolega grausan radzi na dysku 250(80 dla nagrań) zmieści się tylko 10 filmów w przyzwoitym lub kilkanaście w kiepskim HD. Jeżeli mieści ci się 40 lub więcej filmów HD to masz dostępne 500GB (320 dla nagrań).
        napisał(a) blue_voyager Zobacz post
        A nie prościej sprawdzić typ dekodera na nalepce z tyłu? 500 Gb mają dekodery CLRA.
        Przecież on ma CLRA bo nie miałby Turbo, chce jedynie wiedzić ile przydzielono przestrzeni do wykorzystania z tych 500GB.
        Ostatni raz edytowany przez jack; 2011-11-29, 07:25.

Komentarz

napisał(a) jack Zobacz post
          Być może odpowiada za to status dysku Q0 - 250, Q1 - 500, ale w innym wątku ktoś napisał że ma Q0 chociaż ma 500.
          W każdym razie tak jak kolega grausan radzi na dysku 250(80 dla nagrań) zmieści się tylko 10 filmów w przyzwoitym lub kilkanaście w kiepskim HD. Jeżeli mieści ci się 40 lub więcej filmów HD to masz dostępne 500GB (320 dla nagrań).
          Przecież on ma CLRA bo nie miałby Turbo, chce jedynie wiedzić ile przydzielono przestrzeni do wykorzystania z tych 500GB.
          Oczywiście ja mam 500GB i Q0 Więc ty nie sprawdzisz no chyba że Q1 to 250GB Ale to muszą potwierdzić posiadacze 250GB
          • Chwilowka cba pl
          • NIK z Allegro elektro__media

Komentarz

Ja mam 500 i Q1

Komentarz

też mam Q0 i 500 GB
              Corab 72cm ->CLRA/Carbo ->tv Philips 42pfl8404H AC3->coaxial ->Philips hts3270 5.1

abo do końca maja 2013

Komentarz

Dekoder z serii CLRA, który otrzymał nowe oprogramowanie, ale nie ma rozszerzonego dysku w diagnostyce/informacja o systemie będzie miał status zaczynający się od cyfry 1.

Komentarz

Pawle czy możesz potwierdzić informacje o możliwości wymiany recordera na CLRA za 49 zł - która to wymiana nie przedłuża umowy aktualnie ?
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                    Pawle czy możesz potwierdzić informacje o możliwości wymiany recordera na CLRA za 49 zł - która to wymiana nie przedłuża umowy aktualnie ?
                    Tak.

Z promocyjnej wymiany dekodera:

nbox na recorder (49 zł)
                    nbox na Turbodekoder HD (99 zł)
                    recorder na Turbodekoder HD (49 zł)

Abonenci mogą skorzystać, jednakże tylko za pośrednictwem Contact Center.
                    Wymiany te nie przedłużają umowy.

Komentarz

napisał(a) Pawel.P_n Zobacz post
                      Tak.

Z promocyjnej wymiany dekodera:

nbox na recorder (49 zł)
                      nbox na Turbodekoder HD (99 zł)
                      recorder na Turbodekoder HD (49 zł)

Abonenci mogą skorzystać, jednakże tylko za pośrednictwem Contact Center.
                      Wymiany te nie przedłużają umowy.
                      I jak się to odbywa?
                      Może być na przykład tak:

Dzwonię zamawiam w BOK nbox->recorder. Przyjeżdża kurier bierze nboxa zostawia recorder.
                      Kurier jest gratis?

Następnego dnia zamawiam recorder -> Turbodekoder HD. Przyjeżdża kurier bierze recorder zostawia Turodekoder.
                      Kurier znowu gratis?

A za te obie zamiany płacę 49 + 49 = 98 zł?
                      USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

A czemu chcesz to podwójnie robić ?
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                          I jak się to odbywa?
                          Dzwonię zamawiam w BOK nbox->recorder? Przyjeżdża kurier bierze nboxa zostawia recorder?

Kurier jest gratis?

Następnego dnia zamawiam recorder -> Turbodekoder HD? Przyjeżdża kurier bierze recorder zostawia Turodekoder?

Kurier znowu gratis?
                          A za te obie zamiany płacę 49 + 49 = 98 zł?
                          Tak, za wyjątkiem czasu. Jedna wymiana trwa od 2 do 7 dni + zatwierdzenie wymiany na umowie w systemie.
                          Resztę potwierdzam.

Komentarz

napisał(a) Pawel.P_n Zobacz post
                            Dekoder z serii CLRA, który otrzymał nowe oprogramowanie, ale nie ma rozszerzonego dysku w diagnostyce/informacja o systemie będzie miał status zaczynający się od cyfry 1.
                            Czyli sprawa wyjaśniona
                            • Chwilowka cba pl
                            • NIK z Allegro elektro__media

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                              A czemu chcesz to podwójnie robić ?
                              Nie chcę. Tylko się zastanawiam, o co może chodzić temu, kto wymyśla ceny w tych tegorocznych promocjach. Jak się zamówi tę samą operację na raty, to n-ka wyśle 2 razy kuriera, a abonent zapłaci mniej, niż gdyby zamówił jego pojedynczy przyjazd...
                              USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+