Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak napisać reklamacje?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak napisać reklamacje?

Muszę napisać reklamacje i nie wiem jak to zrobić bez przekleństw. Dopiero od dziesiejszego ranka mam tv szkoda tylko że nie wiem jak długo. Do BOKu wydzwoniłam ponad 2 godziny, bez rezultatu dopiero Pan w serwisie mi naprawde pomógł. Podobno mogę domagać się zwrotu kasy za telefony do BOK i przedłużenie np darmowego HBO z którego nie mogłam korzystać czy kolejnego miesiąca za darmo bez przedłużania umowy. Może ktoś ma większe doświadczenie z reklamacjami???

napisał(a) sarenka_87 Zobacz post
    Muszę napisać reklamacje i nie wiem jak to zrobić bez przekleństw.
    napisz z przekleństwami a potem je wytnij
    Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
    Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
    Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Należy opisać problem i wysłać mailem na nkontakt(at)n.pl .Odpowiedź na reklamacje otrzymasz w formie pisemnej, listem poleconym.

Komentarz

Sarenko droga piszesz to samo w dwóch tematach,

radziłem ci już jak się "wypikuje" przekleństwa w listach elektronicznych np. tak (...)
        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Ja zamierzam wysłac listem poleconym. Już skomletowałem tzn wydrukowałem mailową nonsensowną korespondencję, teraz kompletuję bilingi telefoniczne.
          Na jaki adres niemailowy mam to wysłac i do kogo?
          Panie Macieju a w mojej sprawie ma Pan coś do zakomunikowania?
          Ja już znam adres abonenta w Białymstoku, który ma "mój" dekoder, czy mam osobiście tam pojechac i dokonac fizycznej podmiany? Czy wreszcie ktoś z szumnie zwanego działem technicznym pofatyguje się zamienić te cyferki na kontach dwóch abonentów?
          Mija dokładnie miesiąc od nadania numerku sprawie.

pozdrawiam "n" telewizję starej generacji
          n(nowa)c(cena)+(wyższa)

Komentarz

napisał(a) jacaj Zobacz post
            pozdrawiam "n" telewizję starej generacji
            To jest telewizja "n" nowej generacji!!!
            W starej by się to nie zdarzyło

Komentarz

Reklamacja wysłana, czekam na odpowiedź. Udało mi się nie przeklinać. Oni naprawdę mają na odpowiedź miesiąc??

Komentarz

Tak wg regulaminu który podpisałaś własnoręcznie
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

wg prawa takoż, brak odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni równa się jej uznaniu
                  Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                  Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                  Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
                    wg prawa takoż, brak odpowiedzi na reklamację w ciągu 30 dni równa się jej uznaniu
                    Dobrze wiedzieć. Na maila który wysłałam w temacie wpisując "problem z tv n" dostałam odpowiedź po 14 dniach oczywiście o treści "problem został rozwiązany, proszę nas powiadomić czy występuje w dalszym ciągu" (mniej więcej coś takiego).

Komentarz

ale do tego reklamację możesz napisać

Komentarz

Wyciąg z regulaminu promocji Postanowienia ogólne

6. Funkcjonalność Multiroom polega na umożliwieniu Klientowi/Abonentowi
                        korzystania z usług ITI Neovision, w ramach Umowy, na dwóch
                        Dekoderach, Dekoderze Głównym i Uzupełniającym. Aktywacja Dekodera
                        Uzupełniającego nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od skutecznego
                        dostarczenia przesyłki, o której mowa w Rozdz I ust. 5 niniejszych Warunków
                        Promocji, do Klienta.

Od skutecznego dostarczenia przesyłki czyli drugiego dekodera mija 4 tygodnie a aktywacji jak nie było tak nie ma, bo dostarczono mi nie mój dekoder, ni emam turbo nie mam multiroom i nie mam kanałów z mojej umowy.
                        Czy jest to wystarczająca podstawa do wypowiedzenia umowy z winy n i zwrotu kosztów?
                        n(nowa)c(cena)+(wyższa)

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+