Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak niektórych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak niektórych kanałów

Witam mam następujący problem, mój dekoder nie wyświetla niektórych kanałów taki jak np. axn sci-fi, discovery science, comedy central, universal channel, foxlife, itp. W związku z tym mam pytanie co może być tego przyczyną i jak to naprawić. Parametry odbioru: siła 80%, jakość 100%. Z góry dziękuję za odpowiedź.

"itp." czyli które??? Porównaj z tabelą - może wnioski same się nasuną...
    CLRA/BLUE, "100", 2xQuattro GI, Multiswitch 9/6 GI
    "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz" - Prawo Balaniego

Komentarz

napisał(a) Kobik15 Zobacz post
      Witam mam następujący problem, mój dekoder nie wyświetla niektórych kanałów taki jak np. axn sci-fi, discovery science, comedy central, universal channel, foxlife, itp. W związku z tym mam pytanie co może być tego przyczyną i jak to naprawić. Parametry odbioru: siła 80%, jakość 100%. Z góry dziękuję za odpowiedź.
      Jaki to jest dekoder? Jak długo go masz? A może to jest ten nowy biały i nie wszystko jest jeszcze aktywowane?
      Wszystko jest trudne nim stanie się proste.......

CLRA CARBO turbo + 2850ST APOLLO + Multiroom

Komentarz

Jest to ten mały biały dekoder hd DVB-T. Mam go od soboty i nadal nie ma: 3 kanałów z pakietu informacja i rozrywka, ponad połowy z hitów filmowych, ponad połowy z kultura nauka świat, 3 ze sportu i motoryzacji, większości dla dzieci i połowy ze styl moda muzyka. Już powinienem do nich dzwonić, czy jeszcze zaczekać?

Komentarz

Jest to ten mały biały dekoder hd DVB-T. Mam go od soboty i nadal nie ma: 3 kanałów z pakietu informacja i rozrywka, ponad połowy z hitów filmowych, ponad połowy z kultura nauka świat, 3 ze sportu i motoryzacji, większości dla dzieci i połowy ze styl moda muzyka. Już powinienem do nich dzwonić, czy jeszcze zaczekać?
          Jaki komunikat pojawia Ci się na tych kanałach?

Komentarz

Wogóle nie wykrywa tych kanałów. Nie wiem co jest tego powodem już kilka razy pobierałem listę kanałów i nadal to samo.

Komentarz

Wogóle nie wykrywa tych kanałów. Nie wiem co jest tego powodem już kilka razy pobierałem listę kanałów i nadal to samo.
              Jaki komunikat tekstowy pojawia się w momencie kiedy na pilocie wybierzesz numer przypisany kanałowi, z którym masz problem?

To jest czarny ekran czy pisze cokolwiek?

Komentarz

Wogóle ich nie ma na liście. Pozostałe odbiera normalnie.

Komentarz

Wszystkie kanały które są na liście odbiera normalnie, głównie są to informacyjne kanały zagraniczne.

Komentarz

Podeślij do mnie numer umowy i hasło cyfrowe na priv. Podaj też, których kanałów nie masz?

Komentarz

Mam dokładnie taki sam problem. Brak kanałów. Są tylko kanały z TNKHD a brak pełnego pakietu N.

Komentarz

Witam. Ja mam ten sam problem.Od soboty jestem posiadaczem tego małego białego dekodera ITI-2850ST i do tej pory odbieram kanały dostępne w TNK. Dzwoniłem wczoraj na infolinie i pani powiedziała że w ciągu 24h dostane pełna listę kanałów a dalej ich nie ma.W sumie nie tak sobie wyobrażałem telewizje nowej generacji n.

Komentarz

Kolejny dzień się zaczął i brak kanałów. Telefon do BOA i dalej mam czekać, tym razem już tylko dwie godziny Ręczna aktywacja. Niestety chyba będę musiał zwrócić sprzęt.

Komentarz

napisał(a) kinomysz Zobacz post
                            Kolejny dzień się zaczął i brak kanałów. Telefon do BOA i dalej mam czekać, tym razem już tylko dwie godziny Ręczna aktywacja. Niestety chyba będę musiał zwrócić sprzęt.
                            Czy to jest dekoder, który otrzymałeś w promocji "Czas na zmianę"? Ten płaski, bez wyświetlacza?

Komentarz

napisał(a) Izold Zobacz post
                              Czy to jest dekoder, który otrzymałeś w promocji "Czas na zmianę"? Ten płaski, bez wyświetlacza?

Tak. Dokładnie ITI2850ST

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+