Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W oczekiwaniu na aktywację...

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Cud! Wczoraj po 21 otrzymałem aktywację! Tylko 9 dni! EXPRESSSSSSSSSSSS!!!!!

Komentarz

Oni w ogóle nie odbierają telefonu ani skype!!! Tam się nie da dodzwonić! A jak juz jest połączenie to trzeba czekać na konsultanta. Już 3 razy czekałem 20 minut i nic....

Czy ktoś może mi poradzić co z tym zrobić? Już drugi dzień nie moge sie do nich dodzwonić.
      Ostatni raz edytowany przez bhelie; 2008-11-18, 11:54. Powód: poprawki

Komentarz

Wal na PM do Tristana lub Izoldy. Do mnie oddzwonili wczoraj sami. Wcześniej dwukrotnie także dzwonili.

Komentarz

a mi aktywowali po jakichś 3 h i to na dodatek wszystkie programy łącznie z TVN med tvn warszawa ITVN ale pewnie nie na dłódo bo termin autoryzacji mam nie jak zwykle ostatniego gnia miesiąca tylko 25.11.08 i pewnie wtedy bedzie tak jak powinno

Komentarz

gdzie w tej sytuacji (prosze czekac na polaczenie z konsultantem )jak jest obecnie moge wylaczyc pakiety lub wlaczyc inne?
            pyt 2
            czy jezeli ktos wymienil "biały" na "biały" dekoder usterka w zlaczu zasilacza to czy mozna te "pudło" aktywowac w zwykłym saloniku????

Komentarz

napisał(a) sebawesola Zobacz post
              gdzie w tej sytuacji (prosze czekac na polaczenie z konsultantem )jak jest obecnie moge wylaczyc pakiety lub wlaczyc inne?
              pyt 2
              czy jezeli ktos wymienil "biały" na "biały" dekoder usterka w zlaczu zasilacza to czy mozna te "pudło" aktywowac w zwykłym saloniku????
              Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, ale możesz, także w salonie, sypialni, toalecie lub w pokoju dla SŁUŻBY na poddaszu. Możesz też aktywować to "pudło" w piwnicy na wina, łazience, na balkonie (a raczej chyba w twoim przypadku) na tarasie widokowym. Potrzebne jest tylko źródło zasilania i sygnał z anteny.
              Ostatni raz edytowany przez major_2008; 2008-11-18, 18:11.

Komentarz

Czy podczas aktywacji trzeba mieć włączony dekoder ? Jak to wygląda? Dzięki z góry za odpowiedź. pzodrawiam

Komentarz

napisał(a) adam1234 Zobacz post
                  Czy podczas aktywacji trzeba mieć włączony dekoder ? Jak to wygląda? Dzięki z góry za odpowiedź. pzodrawiam
                  Konsultant z N powinien uprzedzić żeby nie odłączać z prądu, nie wyłączać, nie odłączać anteny nim aktywacja dojdzie do skutku.

Komentarz

sukces

Udało się dzięki Tristanowi i Izoldzie, przynajmniej któremuś z nich ;)

DZIĘKUJĘ!
                    Ostatni raz edytowany przez bhelie; 2008-11-18, 22:33. Powód: poprawki

Komentarz

napisał(a) PawSie Zobacz post
                      Konsultant z N powinien uprzedzić żeby nie odłączać z prądu, nie wyłączać, nie odłączać anteny nim aktywacja dojdzie do skutku.
                      Dzięki za odp.. A czy dekoder mogę mieć na czuwaniu włączony? Nie jestem pewien czy tak można... po prostu podczas aktywacji może mnie nie być w domu... nie wiem w jakim stanie zostawić dekoder..

Komentarz

O ile ja sobie dobrze przypominam to dekoder powinien być włączony. Nie w stanie czuwania, ale włączony. Bo po włączeniu ukazuje się plansza bla bla bla dzwon do n-ki 0801055555 dzwonisz i pani informuje, żeby nie wyłączać n-boxa. Ale to było dawno, mogę się mylić.
                        Skoro blokujecie tak przydatną funkcję, to jak można w ogóle pisać, że nowa lista kanałów wynika z dbania o wygodę abonentów!?

Komentarz

Nie mylisz się, jest tak jak mówisz (piszesz)

Komentarz

napisał(a) bhelie Zobacz post
                            Udało się dzięki Tristanowi i Izoldzie, przynajmniej któremuś z nich ;)

DZIĘKUJĘ!
                            Co się udało?

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                              O ile ja sobie dobrze przypominam to dekoder powinien być włączony. Nie w stanie czuwania, ale włączony. Bo po włączeniu ukazuje się plansza bla bla bla dzwon do n-ki 0801055555 dzwonisz i pani informuje, żeby nie wyłączać n-boxa. Ale to było dawno, mogę się mylić.
                              Dzięki za odp... problem jeszcze w tym, że nie mogę się dodzwonić, nawet na maile nie odpowiadają od dwóch dni.. A pod jaki adres pocztowy można składać reklamacje ?

Komentarz

Próbuj wcześnie rano może się uda. Mi o dziwo dziś ok. 18 się udało po 5 minutach dodzwonić. Co do adresu to może gdzieś w regulaminie jest podany?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+