Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tvn24

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tvn24

Chce oglądać TVN24 i nie zależy mi na innych kanałach. Mam pytanie: ile będzie kosztował abonament + pierwsze opłaty za założenie telewizji n?

napisał(a) woris Zobacz post
    Chce oglądać TVN24 i nie zależy mi na innych kanałach. Mam pytanie: ile będzie kosztował abonament + pierwsze opłaty za założenie telewizji n?
    Minimalny abonament to 48zł - aktywacja dekodera bez nagrywarki to 99zł.
    Telewizor: Super Turbo Hi Vision Triple Power.
    Dekoder: Ultra Hi Tech STB.
    Kabel: 300m, Turbo HDMI.

Komentarz

napisał(a) woris Zobacz post
      Jeśli chcesz tylko TVN24 to kup telewizję na kartę - www.telewizjanakarte.pl. Po co przepłacać ;).

Komentarz

Lepiej weź N, lepszy sprzęt, więcej możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany podeślij na priv numer telefonu. Zadzwoni jutro do Ciebie konsultant i odpowie na wszystkie pytania.

Komentarz

Lepiej weź N, lepszy sprzęt, więcej możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany podeślij na priv numer telefonu. Zadzwoni jutro do Ciebie konsultant i odpowie na wszystkie pytania.
          Jasne - wpakować się w umowę na dwa lata i płacić 2-3x tyle co za TNK tylko dla TVN24 to doskonały pomysł. A, że bardzo mało tam powtórek to nagrywarka się z pewnościa przyda .

Komentarz

napisał(a) Izold Zobacz post
            Nie rozumiem?... przecież napisał, że zależy mu wyłącznie na TVN24, więc po co te wstawki o większych możliwościach? Nie lubię takiego agresywnego marketingu - wydaje mi się to troszkę żenujące.
            CLRA/CARBO -> HDMI(DVI) -> Panasonic Viera TX-P42G20E; S/PDIF -> Panasonic AV Control Receiver SA-HT15

Komentarz

napisał(a) EdiEd Zobacz post
              Nie rozumiem?... przecież napisał, że zależy mu wyłącznie na TVN24, więc po co te wstawki o większych możliwościach? Nie lubię takiego agresywnego marketingu - wydaje mi się to troszkę żenujące.
              To, że tak napisał nie oznacza, że tak jest. Ja jakoś w to nie uwierzyłem.

Komentarz

Izold dostanie prowizję
                n - nbox HDTV
                Cyfra+ & Cyfrowy Polsat - Ferguson Ariva TT HD PVR

Komentarz

To, że tak napisał nie oznacza, że tak jest. Ja jakoś w to nie uwierzyłem.
                  Pomijam, już fakt, że zawsze może zmienić zdanie.

Nie lubię takiego agresywnego marketingu - wydaje mi się to troszkę żenujące.
                  Post był adresowany do worisa.
                  Jasne - wpakować się w umowę na dwa lata i płacić 2-3x tyle co za TNK tylko dla TVN24 to doskonały pomysł
                  Nie wpakować, a podpisać. Jeżeli ktoś zada sobie minimum trudu, żeby przeczytać warunki, nie będzie takie przerażony, a może na tym skorzystać.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+