Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie bez okien (balkonu) na południe

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mieszkanie bez okien (balkonu) na południe

Witam was.

Mam mały problem. Moja rodzina się rozjechała po świecie i na mojej głowie została sprawa satelity. Muszę zabrać ją z domu rodzinnego do swojego w innym mieście tylko problem jest taki jak w temacie.

Mieszkam na razie w kawalerce, która okna i balkon ma wyłącznie od północy (mniej więcej).

Czy jest dla mnie jakaś szansa na podłączenie i "dooglądanie" do końca umowy z N-ka? (Grudzień 2010.)

Lub: jakie są kary za wcześniejsze zerwanie umowy?

Co mam zrobić - doradźcie - błagam!

a nie znajdziesz życzliwego sąsiada , który pozwoli założyć antenę u siebie
    ITI 2850 ST

Komentarz

Zależy od rodzaju umowy i promocji, z której się skorzystało. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać telefonicznym Biurze Obsługi Klienta.

Być może zainstalowanie anteny na dachu będzie rozwiązaniem tego problemu. Niestety niezbyt praktycznym...

Komentarz

Witam
        Może dogadaj się z sąsiadem który już ma talerz na HB kup konwerter twin i po bólu.
        Inna opcja to instalacja na dachu.
        A co do kar za zerwanie umowy to wszystko jest w regulaminie.
        Pozdrawiam
        Jestem w n - do końca czerwca, TNK HD już się pozbyłem.
        n na kartę - no thanks

Komentarz

Znajdę na forum regulamin z opisanymi karami?

Umowę zawarłem w grudniu 2008r w promocji były wszystkie pakiety przez pół roku.

Komentarz

napisał(a) kast6 Zobacz post
            Znajdę na forum regulamin z opisanymi karami?

Umowę zawarłem w grudniu 2008r w promocji były wszystkie pakiety przez pół roku.
            Regulamin powinieneś otrzymać razem z umowę. Jeżeli nie możesz go znaleźć napisz do nas na maila na nkontakt, wówczas go do Ciebie wyślemy ponownie.

Komentarz

Ja poprowadziłem sobie korytarzem, bo tez nie miałem wyjscia na poludnie.

Na dachu u mnie surowo - wzbronione mozna spasc , jednakże na korytarzach w bloku po mnie zamontowano jeszcze 2 anteny.
              Canal+Gold: Canal+(6), HBO, History za: 79 zł

Komentarz

(ciach) na mojej głowie została sprawa satelity. Muszę zabrać ją z domu rodzinnego (ciach)
                O kurcze ciężko będzie
                raz że to odległość 35 tys km do pokonania, a dwa że to ciężkie i nieustawne
                Ostatni raz edytowany przez GDA; 2010-07-20, 10:12.
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Nie sądzę, żeby były mniejsze niż opłacenie abonamentu do końca umowy.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+