Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odbiór dvb-t

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• odbiór dvb-t

mam pytanie czy ktoś wie czy w wodzisławiu śl. śląskie jest możliwy odbiór naziemnej telewizji cyfrowej i gdzie trzeba mieć skierowaną antenę naziemną dzięki za odpowiedzi

Sygnał analogowy ma być ostatecznie wyłączony do 31 lipca 2013 roku. Pytanie czy zdążymy do tego czasu? Według pierwotnego harmonogramu naziemna telewizja cyfrowa powinna już dziś działać w ponad 30 miastach. Zamiast tego mamy tylko testy w Warszawie, Poznaniu i Zielonej Górze. 1 czerwca 2010 wyłączono też nadajniki MPEG-2 w Suchej Górze i Skrzycznem, co w obecnej sytuacji powodziowej można określić, jako mocno nieprzemyślanym posunięciem, bo bez powiadomienia nagle odcięto ludzi od informacji z lokalnych kanałów TVP Rzeszów i TVP Katowice. Nie załączono w to miejsce, choćby testowo transmisji w MPEG-4.
    myślę, więc jestem

Komentarz

napisał(a) gabriel Zobacz post
      Sygnał analogowy ma być ostatecznie wyłączony do 31 lipca 2013 roku. Pytanie czy zdążymy do tego czasu? Według pierwotnego harmonogramu naziemna telewizja cyfrowa powinna już dziś działać w ponad 30 miastach. Zamiast tego mamy tylko testy w Warszawie, Poznaniu i Zielonej Górze. 1 czerwca 2010 wyłączono też nadajniki MPEG-2 w Suchej Górze i Skrzycznem, co w obecnej sytuacji powodziowej można określić, jako mocno nieprzemyślanym posunięciem, bo bez powiadomienia nagle odcięto ludzi od informacji z lokalnych kanałów TVP Rzeszów i TVP Katowice. Nie załączono w to miejsce, choćby testowo transmisji w MPEG-4.
      dzięki za odpowiedz

Komentarz

Sygnał analogowy ma być ostatecznie wyłączony do 31 lipca 2013 roku. Pytanie czy zdążymy do tego czasu?
        Termin ten sami wyznaczyliśmy i możemy go przesunąć nawet do 2015 roku. Więc spokojnie, na razie wizja braku jakiegokolwiek odbioru analogowego nie jest realna.

1 czerwca 2010 wyłączono też nadajniki MPEG-2 w Suchej Górze i Skrzycznem
        Przecież zostały włączone ponownie 4 dni później.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+