Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"007 Quantum of Solace" w n

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "007 Quantum of Solace" w n

http://film.onet.pl/0,0,1992921,wiadomosci.html

ma byc sciezka DD5.1, ale chyba tylko w wersji oryg.
    W mojej wypoż. za 11 zeta jest na BRay

Komentarz

napisał(a) tomhd Zobacz post
      Ma być w HD i wybór ścieżki dźwiękowej 5.1 w oryginale lub lektor.

Komentarz

Właśnie też mam wrażenie, że te 14 zeta to trochę dużo... Niestety nie mam Blu-czytajki

Komentarz

napisał(a) beznazwie Zobacz post
          Właśnie też mam wrażenie, że te 14 zeta to trochę dużo... Niestety nie mam Blu-czytajki
          Na Blu-Ray masz 17,90 zł za wypożyczenie w Beverly Hills. Zatem nie jest źle. Szczególnie, że z napisami i DD 5.1. 14 zeta z film HD nie jest najgorzej (fakt - w Cyfrze film HD jest złotówkę tańszy)
          Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

A mój brat do najbliższej wypożyczalni ma 15 km w jedną stronę, 15 km w drugą stronę i jeszcze na drugi dzień musi ponownie pokonać 30 km, aby oddać film. Razem daje to 60 km. Licząc, że auto spali mu 5l jak by nie liczyć to wychodzi ponad 20 zł na same dojazdy.

Komentarz

napisał(a) piotrn Zobacz post
              A mój brat do najbliższej wypożyczalni ma 15 km w jedną stronę, 15 km w drugą stronę i jeszcze na drugi dzień musi ponownie pokonać 30 km, aby oddać film. Razem daje to 60 km. Licząc, że auto spali mu 5l jak by nie liczyć to wychodzi ponad 20 zł na same dojazdy.
              No i jeszcze trzeba mieć odtwarzacz Blu-ray.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                No i jeszcze trzeba mieć odtwarzacz Blu-ray.
                I tyle w temacie, jest za 14 w VOD i uważam że cena nie jest wygórowana.

Komentarz

napisał(a) irroo Zobacz post
                  I tyle w temacie, jest za 14 w VOD i uważam że cena nie jest wygórowana.
                  Mysle ze jest ok, w sumie jak bralam ten film w wypozyczalni to płaciłam 16 zł.

Komentarz

napisał(a) mała_czarna Zobacz post
                    Mysle ze jest ok, w sumie jak bralam ten film w wypozyczalni to płaciłam 16 zł.
                    Z Twojego doświadczenia, różnica w jakości obrazu z blu-ray i VOD jest duża?
                    Czy warto zainwestować w sprzęt blu-ray?
                    TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                      Z Twojego doświadczenia, różnica w jakości obrazu z blu-ray i VOD jest duża?
                      Czy warto zainwestować w sprzęt blu-ray?
                      To zależy jaki masz telewizor.

Komentarz

I już jest oficjalny komunikat: http://n.pl/news/show/-09fa174e48.html

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                          To zależy jaki masz telewizor.
                          LCD SAMSUNG UE55B7000. Do tej pory nie miałem możliwości podłączenia czegoś lepszego od n.
                          TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                            LCD SAMSUNG UE55B7000. Do tej pory nie miałem możliwości podłączenia czegoś lepszego od n.
                            Na telewizorze 55" z rozdzielczością 1920x1080 jakość będzie oczywiście znacznie lepsza.

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+