Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przewijanie do tylu ogladanego kanału

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przewijanie do tylu ogladanego kanału

Witam nie moge nigdzie znalesc a mam takie pytanko slyszalem ze jest atka opcja ;

Np leci sobie fajny fil ktory zaczyna sie o 21.15 dajmy na to na HBO ja koncze prace i jestem w domu zawsze przed 21 i ktos mi mowil albo gdzies przeczytalem ze jest mozliwosc otworzenia filmu od samego poczatku jezeli film nie trwal dluzej niz 1h czy to jest mozliwe.

Wiem ze moge zaplanowac ngrywanie od tej 21.15 ale chodzi mi bez tego zaplanowania.

Pozdrawiam
    nbox HDTV Recorder

Jest to możliwe pod warunkiem że recorder był włączony na danym kanale,

cokolwiek nie oglądasz jest nagrywane do 1 godz wstecz nazywa się to timeshifting, oczywiście każde przełączenie kanału kasuje dotychczasowy zapis i zaczyna nagrywać na nowo
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

aha dzieki za info juz wlasnie o to mi chodzilo naszczescie sa tacy urzytkownicy jak ty co pomoga poczatkujacym
      nbox HDTV Recorder

Komentarz

A mam takie pytanie jezeli dany kanal jest wlczony juz jakis czas i chcialbym nagrac porgram sobie na dysk ktory zaczol sie 15 min temu jak zrobic zeby nagralo go od poczatku czy musze przewijac az program sie zaczyna i wtedy nacisnac r czy da sie zrobic zeby automatycznie ten czas ktory minol zostal zapisany i dalej nagrywa w bierzacym czasie ??
        nbox HDTV Recorder

Komentarz

W każdej chwili możesz nacisnąć R i nagra ci się od początku programu tak jak wskazuje EPG, bądź od momentu kiedy kanał został włączony

Komentarz

napisał(a) k1nd3r Zobacz post
            Np leci sobie fajny fil ktory zaczyna sie o 21.15 dajmy na to na HBO ja koncze prace i jestem w domu zawsze przed 21 i ktos mi mowil albo gdzies przeczytalem ze jest mozliwosc otworzenia filmu od samego poczatku jezeli film nie trwal dluzej niz 1h czy to jest mozliwe.
            W tej sytuacji możesz skorzystać z funkcji planowania nagrań przez Internet lub komórkę.
            TYLKO W NC+ WYKASTROWANY TVN PLAYER

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ

Komentarz

Jarosław K @:

Taa, ale trzeba mieć podłączonego recordera do netu a mało kto widzi sens czegoś takiego.
              n od 2008
              Od 05.2013 w nc+: Universe+, 6xCanal+, Cinemax6m: 59zł/12m
              Od 05.2014: Comfort+, Extra+, 6xCanal+, HBO5m: śr. 53,27zł/15m [5x0+10x79,90]

Komentarz

Dlaczego? Ja pociągnąłem 5m LAN od routera i mam neta w nboxie. Siedzę na kanapie, czytam sobie wiadomości, od czasu do czasu nie ruszając się z fotela zamówię VOD. I to wszystko kosztem jak dla mnie 0 zł - kabel wypadł z przejeżdżającego TIRa, zaciskarkę pożyczyłem, a wtyczki znalazłem na ulicy.

Komentarz

napisał(a) piotrn Zobacz post
                  Dlaczego? Ja pociągnąłem 5m LAN od routera i mam neta w nboxie. Siedzę na kanapie, czytam sobie wiadomości, od czasu do czasu nie ruszając się z fotela zamówię VOD. I to wszystko kosztem jak dla mnie 0 zł - kabel wypadł z przejeżdżającego TIRa, zaciskarkę pożyczyłem, a wtyczki znalazłem na ulicy.
                  To szczęściarz z Ciebie, zagraj w lotka...

Komentarz

Piotrn wie do czego służy komórka, a nie truje nikomu w BOA że "miii nieodbieraaa, bo miii antena zrobiła wbreeew i co wy na too, składaam reklamacyjęę a jak nie to uciekam do ...... ."
                    O ile dobrze pamiętam umowa z "n" dotyczy oglądania telewizji, na rozmowy telefoniczne mam innego opa , chyba że jezdem w mylnym błędzie.
                    A podłączenie do netu to fajna sprawa.

Komentarz

napisał(a) piotrn Zobacz post
                      Więc na czym siedzisz, na kanapie czy w fotelu?

Komentarz

Na kanapie postawionej na fotelu, a co jak jest ekscentrykiem to go stać

Komentarz

napisał(a) IMHO_ Zobacz post
                          Jarosław K @:

Taa, ale trzeba mieć podłączonego recordera do netu a mało kto widzi sens czegoś takiego.
                          Równie dobrze można napisać, że mało kto widzi sens podłączania dekodera do anteny satelitarnej.
                          TYLKO W NC+ WYKASTROWANY TVN PLAYER

PRECZ Z BLOKADĄ NAGRYWANIA DWÓCH PROGRAMÓW NARAZ

Komentarz

cześć,
                            mam następujący problem ... na kanale Comedy Central kiedy chcę nagrać program podczas odtwarzania mam czarny obraz ... tak jak by się nic nie nagrało ... oraz brak możliwości przewinięcia wstecz podczas oglądania"na żywo" (timeshift)- strzałka się pokazuje, mogę zmienić prędkość na x64, czas się na wyświetlaczu cofa i cały czas ciemno ... zaznaczam że problem ten mam tylko na Comedy. Dlaczego to nie chce działać? Możliwe że jest zablokowane opcja nagrywania na tym kanale? Jak jest u was?

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+