Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hulk czyli porazka

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Hulk czyli porazka

Witam,
    Wczoraj wieczorem z braku innych propozycji wlaczylem Hulka - w HD. Obraz w miare ladny, ale dzwiek - zenada zupelna. Stereo z lektorem ktory przykrywa wiekszosc efektow dzwiekowych. Ale zeby to wszystko - od mniej wiecej 80 minuty mialem co najmniej kilka przyciec - jakbym ogladal film z brudnej plyty DVD.
    Czemu majac tak dobre narzedzie jak VOD robi sie takie dziadowstwo?
    Sorry za frustracje z samego rana :-(

Te przycinanie to zapewne sprawka nowego softu. U mnie najnowszy odcinek Herosów przycinał się cały czas, a między 8 a 14 minutą w ogóle nie było obrazu. I jak tu nie ściągać seriali z netu.

Komentarz

Specjalnie sprawdziłem po twoim poście dotyczącego Hrosów. U mnie wszystko w porządku.

Komentarz

U mnie przerywa każde HD z VOD

Komentarz

Tak sobie myślę, czy komuś "mądremu" z n-ki nie przyszło do "mądrej" głowy aby zastąpić niektóre podzespoły w dekoderach innymi o gorszych parametrach, aby zmniejszyć koszty (może nowe dekodery mają gorsze podzespoły, stąd przycinanie). Bardzo dużo osób którym obraz przycina są w n-ce od niedawna. Starzy abonenci rzadko piszą że mają z tym problem (niektórzy piszą że zmieniali dekoder). U mnie przycinanie nie występuje (stary dekoder), jedynie przy włączaniu problem HDCP (dawniej znikał po sekundzie) pomaga wyłączenie i ponowne włączenie dekodera. Wszystko inne działa tak jak przed aktualizacją. Seria BSLA
          Ostatni raz edytowany przez major_2008; 2009-05-03, 22:35.

Komentarz

Ciekawe skąd takie wnioski mój Sherlocku. Ja mam dekoder BSLA z 2006 roku i też mi przycina.

Komentarz

Ja mam BSLA, który wymieniłem w zeszłym roku. Do momentu ostatniej, feralnej aktualizacji wszystko śmigało jak trzeba. Wcześniej też miałem BSLA i tamten to był niezły złom. W nocy to w drugim pokoju go było słychać (normalnie jak stara lodówka).

Komentarz

Czyli nadal nie wiemy dlaczego jednym przycina a innym nie.

Komentarz

Oby technicy odpowiedzialni za soft wiedzieli dlaczego tak się dzieje, bo inaczej będzie nieciekawie .

Komentarz

jak napiszę że "nie wiedzą "
                    to otrzymam 2 ostrzeżenie za obrażanie pracowników
                    2 pudła ADB

Komentarz

Pamietam ze ogladalem Miami Vice przed aktualizacją softu i o ile pamietam to nic sie nie przycinalo. Wezme dzisiaj ze 2 relanium i zadzwonie na nbok-linie czy jak sie to tam nazywa. Ten nr telefonu pod ktorym trzeba 30 minut czekac po to zeby sie dowiedziec ze nic sie nie da zrobic.

Komentarz

napisał(a) major_2008 Zobacz post
                        Tak sobie myślę, czy komuś "mądremu" z n-ki nie przyszło do "mądrej" głowy aby zastąpić niektóre podzespoły w dekoderach innymi o gorszych parametrach, aby zmniejszyć koszty (może nowe dekodery mają gorsze podzespoły, stąd przycinanie). Bardzo dużo osób którym obraz przycina są w n-ce od niedawna. Starzy abonenci rzadko piszą że mają z tym problem (niektórzy piszą że zmieniali dekoder).
                        Ja mam nową wersję recordera (z wentylatorem na spodzie) i nic nie przycina.
                        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+