Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany na transponderach N

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Do światowych nam daleko. Ja bym się cieszył jakby SD miało ok 5 - 6 a HD 12 - 15 megabitów już byłaby różnica.

Komentarz

napisał(a) peterpeter Zobacz post
      Na nową częstotliwość trafią na początek kanały TVN Warszawa i Religia.TV.
      Po kiego grzyba tam religia.tv, skoro jest już nadawana z tr. C+?

Komentarz

po co ten kanal wogole w ofercie platfomy cyfrowej?Niczym sie to nie rozni od radykalnych islamskich krajow procz rodzaju wyznania...

Komentarz

a oglądałeś go kiedyś?

Komentarz

oczywiscie,nie wyowiadalbym sie inaczej i smiem twierdzic ze jest to zbyt daleko idace posuniecie w czasach gdy abonentem n moze byc muzulmanin,katolik i np niewierzacy..

Komentarz

napisał(a) piotresce Zobacz post
              po co ten kanal wogole w ofercie platfomy cyfrowej?
              Przecież producentem tego kanału jest ITI właściciel platformy "eN" więc naturalną rzeczą jest to że w pierwszej kolejności będzie on nadawany przez tą platformę
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
                Po kiego grzyba tam religia.tv, skoro jest już nadawana z tr. C+?
                I co?, zaczynasz wyciągać kamienie ?

Komentarz

napisał(a) peterpeter Zobacz post
                  cytuję

W nocy z 17 na 18 grudnia aktywowany zostanie nowy transponder Grupy ITI. Będzie to tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4). Będzie on pracować w DVB-S/QPSK. Na nową częstotliwość trafią na początek kanały TVN Warszawa i Religia.TV. Obecnie na tej częstotliwości nadawany jest analogowy TVN i cyfrowy TVN HD. Ten drugi także będzie musiał zostać przeniesiony.
                  A po kiego grzyba tam TVN WAWA ? Przeciez bedac na tp TVN nie pogorszyl jakosci paczki TVN...;/
                  C+ Sport & Film

Komentarz

napisał(a) Fixxxer Zobacz post
                    A po kiego grzyba tam TVN WAWA ? Przeciez bedac na tp TVN nie pogorszyl jakosci paczki TVN...;/
                    Sorry ale ja mam odmienne zdanie. 11 kanałów MPEG-2 na 11393 V to zdecydowanie przesada (tak naprawdę normą powinno być góra 8 kanałów MPEG-2). Zmiana ta pozytywnie wpłynie tez na jakość obrazu samego TVN Warszawa, którego obecny bitrate niestety nie jest wystarczający.
                    Mezzo Live HD i myZen.tv HD do N!

Komentarz

Wg. ostatnich newsów , "nowy- stary " tp. eNki zostanie skonsumowany przez kanały nadawane z tp. Cyfry i Globe Castu. Oszczędność dla N - tak , jakość dla widzów nie

Komentarz

Cytat z satkuriera " Ciąg dalszy porządków na transponderach n. TVN HD został przeniesiony na tp. 13 satelity Hot Bird 7A o częstotliwości 11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 2/3 (DVB-S2/8PSK). Jednocześnie nieco podniesiono jego bitrate co pozytywnie wpłynie na jakość przekazu. Z dotychczasowych 7 Mbit/s wartość ustalono na poziomie 7,66 MBit/s."

Teraz to jest HD .............
                        N-box + PIONEER KRL-46V

Nowa generacja to wysoka jakość HD w niskiej jakości.

Komentarz

A ja glupi liczylem na jakas poprawe. To jest SKANDAL. Ciekawe co zrobia z TVP HD. Pewnie nic...Pa pa N.
                          CHCEMY JAKOSCI A NIE ILOSCI!

Komentarz

Ale ciagle nie ma poprawy TVP HD.
                            sigpic ten kanał musi być w N

Komentarz

Wydaje mi się ,że nie będzie żadnej większej poprawy jakości kanałów.
                              Zauważalną poprawą można nazwać zysk w granicy 3 - 5 MBit/s , a nie jak teraz 0,66 MBit/s
                              Ostatni raz edytowany przez Marek36; 2008-12-12, 16:51.
                              N-box + PIONEER KRL-46V

Nowa generacja to wysoka jakość HD w niskiej jakości.

Komentarz

napisał(a) Marek36 Zobacz post
                                Cytat z satkuriera " Ciąg dalszy porządków na transponderach n. TVN HD został przeniesiony na tp. 13 satelity Hot Bird 7A o częstotliwości 11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 2/3 (DVB-S2/8PSK). Jednocześnie nieco podniesiono jego bitrate co pozytywnie wpłynie na jakość przekazu. Z dotychczasowych 7 Mbit/s wartość ustalono na poziomie 7,66 MBit/s."

Teraz to jest HD .............
                                a po co sie podnosi btrate na TVN HD skoro to sd w 4/3...??Lepeij zrobic porzadne HD na HBO ;)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+