Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tv Trwam!!!

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tv Trwam!!!

http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34971

Re: jest tv trwam!!!

napisał(a) dlukasik
    http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=34971

To logiczne że N chce zyskać abonentów , dlatego TV Trwam dali bo to wbrew pozorom bardzo popularny program w Polsce nikt się nie przyznaje a 90 % ogląda ,Przykład to rewelacyjna sprzedaż z reklam emitowanych w TV Trwam z MANGO - największa ze wszystkich innych miejsc gdzie Mango leci.

Tym samym N chce odebrać potencjalnych klientów Platformy O Rydzyka, nie muszę dodawać jaki to procent społęczeństwa

Wcale to mnie nie dziwi i jest to dobry chwyt marketingowy, jak się mohery dowiedzą że TV trwam też jest na N to wzrośnie sprzedaż

Nie zdziwię się jak będzie nowa reklama N w której pokażą info o TV trwam w ich platformie
    Gratia gratiam parti

Komentarz

I dobrze że jest.Nigdy jej nie oglądałem ale jak komuś się podoba to czemu nie.Na marginesie przestrzegano mnie przed oglądaniem kościelnej tv PULS a tu zaskoczenie dużo fajnych programów o historii sztuce turystyce a księży na ekranie mniej niż na innych stacjach.Szkoda że z jakością nie najlepiej.
      km

Komentarz

napisał(a) kazik601
        Szkoda że z jakością nie najlepiej.
        idz wplac na wiadome konto bankowe i do kosciola pomodlic sie zeby ten hajs przeznaczyli na polepszenie jakosci

Komentarz

Z tym, że Puls nie utrzymuje się z rent moherków, a z reklam. To jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, bo nie musimy się dokładać do tego przedsięwzięcia ani grosza. Poza tym News Corp. dofinansuje ten kanał - myślę, że będzie ok.

Co do TV Trwam. W przypadku jego obecności w N, to nie jest to nic nadzwyczajnego. Każdy polskojęzyczny kanał, który w dodatku nadaje FTA ma prawo wejść do ofert platformy cyfrowej. Nie należy też kojarzyć N z TVN, który prowadzi wojnę z Rydzykiem
          Karol Przygoda
          www.media2.pl & forum

Komentarz

napisał(a) Karol
            Co do TV Trwam. W przypadku jego obecności w N, to nie jest to nic nadzwyczajnego. Każdy polskojęzyczny kanał, który w dodatku nadaje FTA ma prawo wejść do ofert platformy cyfrowej. Nie należy też kojarzyć N z TVN, który prowadzi wojnę z Rydzykiem
            wciaz sie usmiecham na wspomnienie fragmentu z 'przemilym' starszym panem wymachujacym piescia przed kamerzysta tvnu
            dlatego mnie zdziwil ten paradoks :lol:
            ..dysklawiaturoza..

Komentarz

Mudlmy Siem!!!!

Komentarz

napisał(a) PixelPLUS
                Mudlmy Siem!!!!
                no nic innego Nam nie pozostaje..
                Nam-grzesnikom...zachcialo nam sie technologii - tego rzekomo-usprawiedliwionego rozwojem pomiotu szatana...
                Wspolbracia opamietajmy sie poki nie jest jeszcze za pozno...poki cierpliwosc Ojca Rydzyka nie zostala jeszcze wyczerpana
                ..

:lol:
                (wybaczcie - skutki sluchania radia maryja przez jeden tydzien mojego zycia)
                ..dysklawiaturoza..

Komentarz

Niedlugo Trwam bedzie pewnie w HD.Pan dyrektor wspolnie z telesprzedaza ogoloci jeszcze kilka naiwnych starszych osob i kasa na HD sie znajdzie.I wlasnie dlatego ze zeruja na naiwnosci ludzi starszych maja najwieksza telesprzedaz. RYDZYK ODDAJ PIENIADZE Z CEGIELEK NA RATOWANIE STOCZNI !!!

Komentarz

Zamierzałem wkrótce wymienic nboxa na nboxa recorder, lecz całe szczęscie że przeczytałem ten temat i dowiedziałem sie o tym ze wprowadzono ten zacofany mocherowy kanał dla naiwnych i napewno juz nie wymienie tego nboxa ponieważ mam juz dosyc tych mocherowych beretów i wciskania tego kłamliwego kitu ludziom ...

Komentarz

Czy ktoś się orientuje czy ojciec dyrektor prowadzi jeszcze dystybucję swoich dekoderów do oglądania TVTrwam wraz z anteną z pięknym czerwonym logo stacji i zaprogramowanym na pozycji 1 kanałem TVTrwam
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Czy jest lub czy kiedykolwiek będzie możliwość odbierania Telewizji Trwam poprzez zwykły Nbox z HotBirda? Posiadam antenę Cyfry+ z jednym konwerterem.
                        Jeśli nie, to proszę o poradę jak najtaniej zrobić, by oglądać Telewizję Trwam. Przez internet odpada, bo strasznie słaba jakość. Pozdrawiam.

Komentarz

Re: jest tv trwam!!!

napisał(a) adamo_
                          dlatego TV Trwam dali bo to wbrew pozorom bardzo popularny program w Polsce nikt się nie przyznaje a 90 % ogląda ,
                          Co Ty za bzdury wypisujesz ...

Komentarz

napisał(a) Piguła
                            Czy jest lub czy kiedykolwiek będzie możliwość odbierania Telewizji Trwam poprzez zwykły Nbox z HotBirda? Posiadam antenę Cyfry+ z jednym konwerterem.
                            Jeśli nie, to proszę o poradę jak najtaniej zrobić, by oglądać Telewizję Trwam. Przez internet odpada, bo strasznie słaba jakość. Pozdrawiam.
                            Nie ma możliwości odbioru TV TRWAM poprzez antenę z pojedyńczym konwerterem skierowanym tylko na satelitę Hotbird ... Jak zapewne wiesz ta tv nadaje swój program tylko z Astry , dlatego musisz zaopatrzyć się w drugi pojedyńczy konwerter . Będzie on ustawiony na zasadzie zeza na satelitę Astra . Sygnał z tych dwóch konwerterów zsumuje diseqc 2x1 ...i to już w zupełności wystarczy do odbioru tej i innych stacji z drugiego satelity ... na infolinii mogą dokładnie powiedziec Ci jak podłączyć i ustawić nboxa w takiej sytuacji .

Komentarz

Czy do anteny Cyfry+ (w zasadzie starej Wizji TV) jest możliwość "domontowania" drugiego konwertera, czy będę musiał zaopatrzyć się w nową antenę?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+