Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zrezygnować z opcji HBO??

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak zrezygnować z opcji HBO??

Witam! Czy jest może ktoś na forum kto rezygnował z pakieru HBO (powodów nie będe podawał i sie rozpisywał że obraz zły itd bo kto ma widzi jak jest) i może mi powiedzieć czy odbywa sie to w miare na normalnych warunkach (opłaty, kary itp) a może wystarczy zadzwonić i ustalić z konsultantem rezygnacje? Jednak przez wykonaniem telefonu do n-ki wolałem zapytać! POZDRAWIAM
    n-ka ... pakiety sport, film i muzyka (obecnie)
    multipakiet canal plus (wkrótce)
    WISŁA KRAKÓW (od zawsze)

napisał(a) kielbolinio Zobacz post
    Witam! Czy jest może ktoś na forum kto rezygnował z pakieru HBO (powodów nie będe podawał i sie rozpisywał że obraz zły itd bo kto ma widzi jak jest) i może mi powiedzieć czy odbywa sie to w miare na normalnych warunkach (opłaty, kary itp) a może wystarczy zadzwonić i ustalić z konsultantem rezygnacje? Jednak przez wykonaniem telefonu do n-ki wolałem zapytać! POZDRAWIAM

wystarczy telefonicznie zrezygnować, jeżeli ponosiłeś za niego opłatę to Ci doliczą 20 zł kary jednorazowo i będzie wyłączony na koniec lutego!
    Dlaczego zatwardziali zwolennicy Warszawy w większości wstydzą się swojego rodowitego pochodzenia ?

Komentarz

napisał(a) lucas Zobacz post
      wystarczy telefonicznie zrezygnować, jeżeli ponosiłeś za niego opłatę to Ci doliczą 20 zł kary jednorazowo i będzie wyłączony na koniec lutego!
      podziękował ...
      WISŁA KRAKÓW (od zawsze)

Komentarz

He, He…
        zrezygnowałem z promocji HBO już 7 stycznia obiecali wyłączyć w ostatnim dniu miesiąca,
        ponieważ grał nadal 3 lutego znowu zadzwoniłem i gra do tej pory.
        Pewnie dali na zaparte i chcą mnie uszczęśliwiać na siłę.
        Przedstawiciele n - ci panowie uporczywie banują mnie, oczywiście za niezależność poglądów i wolność myśli.

Komentarz

napisał(a) Ken Zobacz post
          He, He…
          zrezygnowałem z promocji HBO już 7 stycznia obiecali wyłączyć w ostatnim dniu miesiąca,
          ponieważ grał nadal 3 lutego znowu zadzwoniłem i gra do tej pory.
          Pewnie dali na zaparte i chcą mnie uszczęśliwiać na siłę.

żarty wolne w takim razie ... wyłączyli w końcu czy nie? Ja już podjąłem decyzje i mam nadzieje że nie będą robić problemów bo o dupe rozbić to hbo
          WISŁA KRAKÓW (od zawsze)

Komentarz

napisał(a) kielbolinio Zobacz post
            ... wyłączyli w końcu czy nie?
            Oczywiście, że nie.
            Przedstawiciele n - ci panowie uporczywie banują mnie, oczywiście za niezależność poglądów i wolność myśli.

Komentarz

napisał(a) Ken Zobacz post
              Oczywiście, że nie.
              No to zobaczymy jak będzie w moim przypadku! Dodzwoniłem się bez problemu, miła pani BARDZO SZYBKO (gdzieś po 20 sekundach) odebrała telefon i bezproblemowo potwierdziła że rezygnacja przyjęta i zgaszą hbo ostatniego dnia lutego! Dodatkowo 20zł jak mówili poprzednicy i dziękuje! Czekam więc na koniec lutego
              WISŁA KRAKÓW (od zawsze)

Komentarz

napisał(a) Uryn
                Kto usuną moja odpowiedź w tym wątku? Dzisiaj napisałem mniej więcej to, że czekajcie aż wam rachunki przyjdą i jeśli zaznaczą tam HBO to dzwońcie i krzyczcie, jak nie to cieszcie się dalej z HBO bez opłat.
                Stary to nie Polsat tylko tv N

Komentarz

Hbo

Też zrezygnuje. To HBO jest nic nie warte, po prostu straszna kiszka. Wole zapłacić 20 za rezygnacje, niż sie denerwować, że nie ma co oglądać.
                  Romanek

rzeczy niemożliwe robie od ręki, cuda do trzech dni !

Komentarz

hehehe

najpierw sie rzucili jak sępy na padlinę a teraz rezygnują hehehehe

Komentarz

Dyskusja na temat HBO w tym wątku:

http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=5971&page=9

Zapraszam.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+