Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przedłużenie umowy

Na początku ubiegłego tygodnia zadzwoniono do mnie z NC+ z nową ofertą, gdyż z końcem grudnia wygasa obecna umowa. Wielkie obietnice itp. W końcu zgodziłem się przedłużyć umowę na obecnych warunkach. W zamian zaoferowano mi kanały HBO na trzy miesiące za 0,00zł i coś tam jeszcze. Kanały te miały być włączone w ciągu dwóch dni. Niebawem będzie tydzień i jak nie było, tak niema włączonych obiecanych kanałów. Próbuje dodzwonić się, ślęczę na telefonie czekając na konsultanta po parędziesiąt minut. Nikt nie chce się połączyć ze mną. To kpina. Z internetowego konta abonenta prócz rachunków też nic w celu kontaktu z operatorem platformy przez internet.

tylko reklamacja !
    składać tutaj i mieć nadzieje że uznają.

link zachować nie kasować, będzie służył długie lata.
    Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2013-12-10, 14:02.
    .

Komentarz

napisał(a) jack55 Zobacz post
      Na początku ubiegłego tygodnia zadzwoniono do mnie z NC+ z nową ofertą, gdyż z końcem grudnia wygasa obecna umowa. Wielkie obietnice itp. W końcu zgodziłem się przedłużyć umowę na obecnych warunkach. W zamian zaoferowano mi kanały HBO na trzy miesiące za 0,00zł i coś tam jeszcze. Kanały te miały być włączone w ciągu dwóch dni. Niebawem będzie tydzień i jak nie było, tak niema włączonych obiecanych kanałów. Próbuje dodzwonić się, ślęczę na telefonie czekając na konsultanta po parędziesiąt minut. Nikt nie chce się połączyć ze mną. To kpina. Z internetowego konta abonenta prócz rachunków też nic w celu kontaktu z operatorem platformy przez internet.
      Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Sprawdzimy, jak wygląda sytuacja w systemie.

Komentarz

O dzięki i mi się ten link przyda, również mam podobny problem. Wyślę maila.

Komentarz

Ja nie mogę powiedzieć złego słowa nt. przedłużenia umowy z NC+. Podczas ostatniego przedłużenia dostałem na cały okres umowy HBO i CINEMAX za przystępną cenę. Kanały CINEMAX miałem włączone za ok. 30minut, a HBO miałem już wcześniej za free
          --------------------------------
          TV - SAMSUNG LE37C650
          AMPLITUNER - Onkyo TX-NR579 + Kolumny M-AUDIO HCS-9950 MK III

Komentarz

mialem podobna sytuacje , skladalem reklamacje na podany link i nic nie pomoglo , bo dodzwonic sie tak samo nie moglem , jak chcieli tak zrobili . podniesli rachunek a kanaly i tak powylaczali , najlepiej podczas przedluzania umowy przez telefon nagrac samemu rozmowe

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+