Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe promocje w telewizji nowej generacji n

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Nowe promocje w telewizji nowej generacji n

  Nowe promocje w telewizji nowej generacji n


  Warszawa 12.03.10 - Już od 15 marca 2010 telewizja nowej generacji n wprowadza do swojej oferty nowe promocje: „Mini Full” – zawierający wszystkie pakiety tematyczne oraz pakiety kanałów nFilmHD i HBO za 78 złotych miesięcznie, „Wielka Rewolucja 2” – zawierająca wszystkie pakiety tematyczne w cenie 48 zł na miesiąc
  Równocześnie wszystkim swoim Abonentom telewizja nowej generacji n oferuje możliwość wykupienia popularnej kolekcji VOD nSeriale w promocyjnej cenie 15 złotych.


  Kolekcja nSeriale to dostępna wyłącznie w telewizji nowej generacji n kolekcja VOD poświęcona największym polskim i zagranicznym produkcjom serialowym. To w tej kolekcji znaleźć można najnowsze odcinki takich tytułów jak: „Desperate Housewives” (szósty sezon), „Prison Break” (sezon czwarty), „Herosi IV”, finałowa, szósta seria kultowego: „Lost: Zagubieni” (udostępniany już w tydzień po emisji w USA), czy drugi sezon popularnego „Mentalisty”. Nie brakuje również polskich produkcji takich jak „Klub Szalonych Dziewic” czy „Usta usta”, które oglądać można co najmniej na tydzień przed swoją telewizyjną premierą.
  To w nSerialach swoją polską premierę miały takie tytuły jak „Californication” czy „Dexter”, a już 17 marca w kolekcji nSeriale będzie można – po raz pierwszy w Polsce – obejrzeć pierwsze odcinki najnowszej, szóstej serii legendarnego serialu „Dr House”

  nSeriale są kolekcją dostępną na zasadzie comiesięcznego abonamentu, w ramach którego Abonent uzyskuje nieograniczony dostęp do całej jego zawartości (tylko w marcu w nSerialach dostępne były 53 pozycje filmowe.) W wypadku miesięcznego abonamentu w wysokości 15 złotych koszt jednego odcinka to około 28 groszy. Z promocyjnej oferty skorzystać mogą zarówno aktualni jak i nowi Klienci platformy n.


  Promocja „Mini Full” to oferta dla ludzi wymagających. Za 78 złotych miesięcznie Abonent uzyskuje dostęp do wszystkich oferowanych przez n pakietów tematycznych, kanałów nFilmHD i nFilmHD2 oraz do wszystkich kanałów HBO (HBO HD, HBO COMEDYi HBO 2) W sumie do 80 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych (w tym 13 w jakości HD) oraz do setek kanałów niekodowanych. Dodatkowo Klient podpisujący Umowę w tej promocji otrzyma w prezencie do 2 miesięcy: Opcje dodatkowe: Cinemax, Filmbox oraz kolekcję VOD Picture Box. Umowa dostępna jest zarówno z dekoderem HD z cyfrową nagrywarką, jak i z Turbodekoderem HD. Czas trwania umowy przy promocji „Mini Full” to 13 lub 24 miesiące


  „Wielka Rewolucja 2” to pakiet przeznaczony dla całej rodziny. Za 48 złotych miesięcznie korzystać można ze wszystkich pakietów tematycznych telewizji nowej generacji n, w skład, których wchodzi ponad 70 kanałów telewizyjnych (nie licząc setek niekodowanych kanałów FTA) w tym 10 kanałów w jakości High Definition. Promocja - dostępna wyłącznie z dekoderem HD z cyfrową nagrywarką – obowiązywać będzie przez pełen czas trwania umowy, czyli 13 lub 24 miesiące. Dodatkowo Klient podpisujący Umowę w tej promocji otrzyma w prezencie do 2 miesięcy wszystkie kanały z rodziny HBO, Cinemax i Filmbox oraz kolekcję VOD Picture Box. Opcje dodatkowe oraz kolekcja zostaną wyłączone automatycznie na koniec okresu bez opłat.

  Szczegóły aktualnych promocji znaleźć można zawsze na stronie www.n.pl, Autoryzowanych Punktach Sprzedaży oraz w Centrum Abonenta.
Pracuję...
X
nc+