Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TV Republika

Witam,
    tak z ciekawości chciałem obejrzeć dany kanał (informacja jest że jest na pozycji 28). Tyle że u mnie nie ma, cała kolejność programów się zgadza - dodam że zaktualizowałem oczywiście listę programów. Wybijam na pilocie 28 (nie ma takiego programu) przewijam listę, to normalnie przelatuje 27 - dalej 29. Dlaczego? Proszę o pomoc.

Jeśli masz jeszcze Cyfrę+ (bo jeszcz są takie umowy) to TV Republika nie pooglądasz bo jest dostępna dla abonentów nc+ !!! Pozdro
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Umowę mam już od kilku dobrych lat. Na bieżąco przedłużałem. Żaden telefon do biura obsługi nie pomoże abym miał dany kanał? Nic się nie da zrobić?

Komentarz

napisał(a) STRiT Zobacz post
        Umowę mam już od kilku dobrych lat. Na bieżąco przedłużałem. Żaden telefon do biura obsługi nie pomoże abym miał dany kanał? Nic się nie da zrobić?
        Jeśli masz umowę z Cyfrą+ na ich starych pakietach i zasadach to nie pozostaje migracja do oferty nc+ gdzie TV Republika jest od pakietu Comfort+ Pozdrawiam
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Dziękuje za odpowiedź. To tak zrobię. Pozdrawiam.

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+