Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypowiedzenie umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wypowiedzenie umowy

Czy z powodu fuzji można rozwiązać umowę z c+? Miałem i c+ i n, n raczej będę przedłużał i migrował ale chciałbym zrezygnować z dotychczasowej c+, czy nastąpiły jakieś zmiany (wyłączanie kanałów itp), które to umożliwiają w chwili obecnej?

Aktualnie nie nastąpiła zmiana oferty programowej dotychczasowych Umów z CYFRĄ+.

Jeżeli posiadasz dwa kontrakty (n i c+), proponuję skontaktować się z Telefonicznym Centrum Abonentów pod numerem 801 044 944 lub 22 310 47 47, aby ustalić wspólną ofertę nc+.

Komentarz

tak, będzie możliwość rozwiązania umowy w n i c+ bez konsekwencji
      możliwość taka nastąpi w kwietniu, idź do swojego punktu sprzedaży i tam zobaczysz ofertę jaka jest przygotowana i migrujesz wtedy sobie

Komentarz

czy mam jakiś czas by wypowiedzieć umowę po migracji do nc+ bo do was się dodzwonić to trzeba by było z 5 godzin na telefonie wisieć
        sigpic

Komentarz

napisał(a) Kamil_nc+ Zobacz post
          Aktualnie nie nastąpiła zmiana oferty programowej dotychczasowych Umów z CYFRĄ+.

Jeżeli posiadasz dwa kontrakty (n i c+), proponuję skontaktować się z Telefonicznym Centrum Abonentów pod numerem 801 044 944 lub 22 310 47 47, aby ustalić wspólną ofertę nc+.
          Witam,
          Mam rozumieć, że do pakietu C+ Optimum otrzymam docelowo kanałów z nowej oferty ?? (C+, C+Sport, 2x C+Family i 2xC+Film) ??

A proponuję skontaktować się Centrum Abonenta jeśli mam 2 platformy ..... to jest niemożliwe skontaktować się........ Poza tym nie ma takiej opcji bo jest albo C+ albo N. Co mam zrobić naprawdę .... nikt mi nie jest w stanie pomóc co będzie z moim pakietem C+ a mi się kończy umowa w N a chcę mieć N po migracji i zrezygnować docelowo z C+.... Co mogę zrobić....

Komentarz

Po migracji to możesz mieć tylko nc+, a nie "n". Jeśli kończy Ci się umowa z "n" to wykorzystaj to i pisz rezygnację. Nie ma znaczenia czy do nc+ będziesz migrował z "n" czy z Cyfry+.

Komentarz

Jeżeli w kontaktach z Centrum Telefonicznym Abonentów występują trudności, zachęcam do korzystania z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego pod adresem: http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas.

Komentarz

dzień dobry.
                wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                oni też mają swoją opowieść.
                unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) Przemyslaw_nc+ Zobacz post
                  Jeżeli w kontaktach z Centrum Telefonicznym Abonentów występują trudności, zachęcam do korzystania z formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego pod adresem: http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas.
                  A może kiedyś doczekasz się odpowiedzi

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post
                    dzień dobry.
                    Dzień dobry.

Komentarz

napisał(a) Artursw Zobacz post
                      A może kiedyś doczekasz się odpowiedzi
                      Odpowiedź powinna nastąpić w ciągu 48h lub w innym terminie wskazanym w treści wiadomości. Oczywiście w przypadku dużej ilości zgłoszeń, czas ten może nieznacznie się wydłużyć, proszę o cierpliwość.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                        Dzień dobry.
                        :jako jedyny zachowałeś się kulturalnie i odpowiedziałeś
                        Ostatni raz edytowany przez arturbr; 2013-03-24, 15:25.
                        COMFORT+,MULTI+,EXTRA+,HBO,PREMIUM SPORT&FILM(6 CANAL+)CANAL+ VOD, PACZKA FILMBOX,NC+GO TV ,MULTIROOM PREMIUM!umowa na 24 miesiące ,12 mies.79.90,12 mies.99.90.!średnia opłata 89.90!

Komentarz

Kolega olo zawsze był kulturalny, dlatego nikt się nie zdziwił, że tylko On odpowiedział.
                          Skoro blokujecie tak przydatną funkcję, to jak można w ogóle pisać, że nowa lista kanałów wynika z dbania o wygodę abonentów!?

Komentarz

Od 2 dni próbuje. I nic.

Komentarz

Aby na pewno : MIGRACJA JEST OBOWIĄZKOWA

http://img266.imageshack.us/img266/6901/dsc03471jo.jpg

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+