Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie działa aplikacja stara ncGo

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dozowacz
    założył(a) wątek nie działa aplikacja stara ncGo

nie działa aplikacja stara ncGo

Mam w umowie zagwarantowaną usługę nc Go+: od wprowadzenia wersji pilotażowej bezpłatnej ,przestała działać mi wersja podstawowa na telefonie alcatel one touche 5020D na którym wcześniej działała ta aplikacja, na tablecie manta mid08S też nie działa na tablecie x18 też nie działa.
    Opisywałem szeroko problem dotyczący wersji starszej i pilotażowej zarazem z prośbą o pomoc ale mój post został usunięty przez
    Damian nc+ oraz zostałem zbanowany przez niego.
    Dzisiaj pytam kiedy gwarantowana aplikacja przez nc+ zacznie działać?
    Zgodnie z umową przez ponad miesiąc platforma nc+ nie wywiązuje się z umowy nie świadcząc mi pełnej usługi na którą podpisałem umowę .

• marcin_ketrzyn
    replied
    U mnie działa stara i nowa

Leave a comment:

• pk87
    replied
    napisał(a) dozowacz Zobacz post
    zareklamowałem Data wysłania:2015-10-26 , przyjęto jako reklamacje i oczekuję teraz na Sprawiedliwy Wyrok dotyczący tej sprawy
    Podaj jak możesz numer abonenta to puszczę to szybciej niż przez CC.

Leave a comment:

• dozowacz
    replied
    zareklamowałem Data wysłania:2015-10-26 , przyjęto jako reklamacje i oczekuję teraz na Sprawiedliwy Wyrok dotyczący tej sprawy

Leave a comment:

• Janusz123
    replied
    napisał(a) dozowacz Zobacz post
    Zgodnie z umową przez ponad miesiąc platforma nc+ nie wywiązuje się z umowy nie świadcząc mi pełnej usługi na którą podpisałem umowę .
    Jest jedna możliwość, reklamuj, naprawdę warto...

Leave a comment:

• dozowacz
    replied
    A może komuś z kolegów forumowiczów działa stara aplikacja głownie mi chodzi o TV za domem.
    pozdrawiam i oczekuje na info:

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+