Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlecenie nagrania ze strony ncplus

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kipcior
    założył(a) wątek Zlecenie nagrania ze strony ncplus

Zlecenie nagrania ze strony ncplus

Mam proste pytania. Chciałem wypróbować zlecenie nagrania audycji bezpośrednio z programu tv na stronie ncplus.pl. Ale po kliknięciu nagraj pyta mnie o nr umowy i kod cyfrowy. I teraz:
    1. W sierpniu otrzymałem nowy numer abonenta. Czy numer umowy pozostał taki jak w n?? Co mam wpisać w tym formularzu jako nr umowy?? Na dokumentach starych z enki był zawsze nr abonenta i nr umowy. Na nowych jest tylko ten numer klienta z -01 na końcu.
    2. W przypadku, gdyby okazało się, że nie wchodzi hasło cyfrowe jaka jest procedura zmiany/odzyskania hasła cyfrowego.

• pk87
    replied
    Wprowadzamy nowe zdalne nagrywanie, teraz mamy je na testach.

Stare osiągnęło kres i nie dawało się już rozbudowywać.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) Zalg Zobacz post
    ... a przecież my mamy podpisaną jakąś umowę?...
    To konsekwentnie i skutecznie domagaj się jej wykonywania jak oni (nc+_) to robią wobec abonentów.

Leave a comment:

• pszprega
    replied
    Widocznie to była tylko reklamówka bo cały czas ta funkcja nie działa...

Leave a comment:

• Zalg
    replied
    Po zmianach 11 maja nie mogę zlecić żadnego nagrania ze strony http://ncplus.pl/program-tv. Mam dekoder mediabox.
    Czy cokolwiek z tym robicie? Czy zrobicie jakieś rozszerzenie aby ze strony ncplus można było sprawdzić jakie nagrania są już zaprogramowane.
    Czy też może informacje o takich możliwościach platformy i dekoderów to tylko tani chwyt marketingowy? Bo wygląda to na razie jak obietnica wyborcza a przecież my mamy podpisaną jakąś umowę? Za dekoder z takimi możliwościami pobieracie kasę.
    Ostatni raz edytowany przez Zalg; 2015-05-29, 09:24.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+