Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie mogę się zarejestrować

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Ghq Zobacz post
    1. Tak.
    Zaloguj się zatem do ICA i reaktywuj kartę. Jeśli po upływie ok. 1,5h problem nie ustąpi, skontaktuj się proszę z nami przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

2. wifiPremiumBox+
    Obecnie ten dekoder nie obsługuje funkcjonalności nc+go dekoder tj. kanały w domu, nagrania, pilot.

Komentarz

ncplus go na telefon

witam

mam pytanie mzoe ktos pomoze
      od 2 dni mam umopwe na usluger nc plus wraz z nc plus go
      sciagnalem aplikacje na smartfona android 4.3
      jak wpisuje dane z umowy to wywala mi bład danych.
      Miał ktos podobny problem?
      co moge z tym zrobić?

Komentarz

do rejestracji podajesz nowy numer abonenta (krótki) i cztery pierwsze cyfry PESELa?

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          Obecnie ten dekoder nie obsługuje funkcjonalności nc+go dekoder tj. kanały w domu, nagrania, pilot.
          Kurcze, a ja co właśnie aktywowałem tą usługę, przebrnąłem przez rejestrację i pół nocy kombinowałem, dlaczego mojego dekodera nie widać w sieci :/

Czy w najbliższym czasie planowana jest jakaś aktualizacja, żeby ta usługa zaczęła działać?

Komentarz

napisał(a) Matias80 Zobacz post
            witam

mam pytanie mzoe ktos pomoze
            od 2 dni mam umopwe na usluger nc plus wraz z nc plus go
            sciagnalem aplikacje na smartfona android 4.3
            jak wpisuje dane z umowy to wywala mi bład danych.
            Miał ktos podobny problem?
            co moge z tym zrobić?
            Ja miałem. Okazało się, że numer abonenta trzeba podać bez pierwszego zera i 2 ostatnich cyfr (tych po myślniku). I przeszło.

Komentarz

"Obecnie ten dekoder nie obsługuje funkcjonalności nc+go dekoder tj. kanały w domu, nagrania, pilot. "

To jest jakiś żart, czy coś ??? Tzn że ja dzisiaj oddałam stary dekoder sprzed 4 lat na którym wszystko działało, po to żeby otrzymać nowy bardziew na którym to nie działa ? Czy wy się dobrze czujecie ?
              Btw... na waszej stronie piszecie że aby nagrać zdalnie program należy kliknąć ikonkę nagraj przy programie - ale takiej ikonki nigdzie nie ma !

Komentarz

Jest nowa aplikacja starej już nie ma

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+