Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ID HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ID HD

Jak informuje ten portal od 15 kwietnia br. także na platformie nc+ zadebiutuje kanał ID HD. Ciekawe tylko z którego tp. będzie nadawany ale obawiam się, iż z tp. nc+, bo CP zapchało już swoje 10911 i 12264. Ponadto pozostały do wyłączenia duble AXN Spin HD z 11,278 (jest teraz na 10911), oraz teleTOON+ HD z 11258 (jest teraz na 11411).

Czyli połowa z tych zapowiedzi się potwierdza.

IDHD... z czym mi się to kojarzy ? Ach już wiem, z ADHD... A w ogóle to troszkę mnie dziwi fakt, że chłopaki z Discovery zabrali niezły program D.Showcase żeby wrzucić jakieś turbo xtra śmieci... Zaś D.Historia tkwi w 4:3 chociaż wszystko co tam leci jest w 16:9 (chyba sądzą że oglądają to tylko stare dziadki na kineskopach).

Komentarz

napisał(a) lucas2go Zobacz post
      Jak informuje ten portal od 15 kwietnia br. także na platformie nc+ zadebiutuje kanał ID HD. Ciekawe tylko z którego tp. będzie nadawany ale obawiam się, iż z tp. nc+, bo CP zapchało już swoje 10911 i 12264. Ponadto pozostały do wyłączenia duble AXN Spin HD z 11,278 (jest teraz na 10911), oraz teleTOON+ HD z 11258 (jest teraz na 11411).

Czyli połowa z tych zapowiedzi się potwierdza.
      To po co dajesz wątek w "Propozycjach" skoro kanał zaświeci 15 kwietnia

Od razu trza było dać do odpowiedniego działu.

PS. 15 kwietnia zostaniemy szumnie poinformowani odpowiednim komunikatem ;) Dlatego proszę zaznaczyć dzisiejszą datę by potem ktoś nam nie wmawiał, że pierwsi o tym napisali z nc+

Komentarz

Temat zamykam. Do rozmowy zapraszam tutaj: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63777.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+