Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Discovery Turbo Xtra HD w Polsce?

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Discovery Turbo Xtra HD w Polsce?

Chyba coś nam się szykuje nowego z serii HD

http://satkurier.pl/news/87380/disco...-w-polsce.html

http://satelitarne.tv/inne/item/1812...d-od-discovery
    Pakiet Comfort+
    Multi+
    Filmbox
    HBO
    Premium Sport &Film
    CANAL+ VOD
    EXTRA+ za 79zł na całą umowę
    Dekoder turbo 500gb

ile tych discovery chca zrobic? ja rozumiem kazdy kanal to kolejne zrodlo dla reklam sle bez przesady tak szatkowac jeden kanal
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

skoro istnieje TLC/TLC HD skierowany głównie dla kobiet (który działa na rynku polskim od paru lat) to nie widzę problemu by był jakiś "męski odpowiednik" od Discovery
      Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Ciekawe jakież to atrakcje nam w w/w kanale zafundują, skoro produkcji Discovery wystarcza raptem na 2 kanały, a po wycięciu programów których nikt nie ogląda raptem wychodzi 1 pełny kanał.

Komentarz

napisał(a) piotr-ek Zobacz post
          Ciekawe jakież to atrakcje nam w w/w kanale zafundują, skoro produkcji Discovery wystarcza raptem na 2 kanały, a po wycięciu programów których nikt nie ogląda raptem wychodzi 1 pełny kanał.
          Widać taka tendecja

Canal+ też wystarczyłby jeden a masz 6 !!!!!!!!

Komentarz

Ja tam wolałbym Discovery Science HD.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              Ja tam wolałbym Discovery Science HD.
              A ja tam wolałbym po jednym Canale, Discovery, Hbo ale za to "treściwym", ale te czasy już mineły

Komentarz

Na szczęście jest BBC i NGC a od niedawna również Planete więc upadek Discovery nie jest tak dotkliwy.
                Przepaść między Discovery a BBC jest jeszcze bardziej widoczna przy porównaniu nie ramówek ale konkretnych (analogicznych) programów. Parę razy zdarzyło mi się oglądać programy o niby tej samej tematyce na obu kanałach. W Discovery ładne obrazki, sensacja, przesadna fabularyzacja, najczęściej padające słowa to: gigantyczny, niesamowity, niezwykły, ogromny. W BBC spora dawka wiedzy, materiały podpisane czy to zdjęcie czy wytwór grafików.
                Jak oglądam jakiś film naukowy to po to, żeby się czegoś dowiedzieć a w Discovery mam wrażenie jakby mówili "mamy fajny wykres ale i tak tego nie zrozumiecie więc wam nic nie tłumaczymy tylko pokazujemy jaki jest ładny, kolorowy".

Komentarz

discovery to takie mtv teraz
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Discovery: Będą kolejne kanały HD w Polsce

http://satkurier.pl/news/87410/disco...-w-polsce.html
                    Pakiet Comfort+
                    Multi+
                    Filmbox
                    HBO
                    Premium Sport &Film
                    CANAL+ VOD
                    EXTRA+ za 79zł na całą umowę
                    Dekoder turbo 500gb

Komentarz

Zobaczyłem tytuł wątku i miałem skomentować żartobliwie, że chyba będzie jeszcze więcej wojen śmietnikowych i chopperów.
                      Niestety okazuje się, że Discovery zaprezentowało ten dowcip pierwsze...
                      W N od 2006
                      Było U+Superfilm/68
                      Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
                      Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
                      Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

Akurat do tego kanału te czopery i inne bajery pasują. Tylko że niestety wraz z ewentualnym startem tego kanału, nie zniknęły by one z głównego Discovery.

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                          discovery to takie mtv teraz
                          Nie porównuj Discovery do MTV zwłaszcza MTV Polska :eek:
                          Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

napisał(a) Lesiu Zobacz post
                            Nie porównuj Discovery do MTV zwłaszcza MTV Polska :eek:
                            Ale to porównanie wg Ciebie krzywdzące jest dla niedokumentalnego Discovery czy dla niemuzycznej MTV?
                            W N od 2006
                            Było U+Superfilm/68
                            Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
                            Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
                            Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

MTV już dawno określiło sie że nie jest stacją muzyczną. Natomiast Discovery dalej uparcie uważa się za kanał popularno-naukowy, a z tym ma coraz mniej wspólnego.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+