Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Universal Channel HD i Sci-fi channel HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Universal Channel HD i Sci-fi channel HD

obecnie oferta nc+ jest dla mnie wystarczająca , ale brakuje mi tych kanałów w ofercie .
    nc+ canal+ platinium, hbo, cinemax, history hd + multiroom (ariva 200 i LG 65LM860V cam CI+)
    Polsat + premium + multiroom cam CI+, HD6000

Zgadzam się, seriale typu Castle, Haven, Hawai 5.0 to bardzo dobre produkcję, więc brak tych kanałów to spory minus nowej platformy.
    comfort+extra+ multi+ 8c+ HBO - 59 zł

Komentarz

Universal Channel HD będzie wkrótce, na Sci Fi HD jeszcze nie czas.

Komentarz

SciFi HD wogole nie ma u nas. Universal HD rzekomo ma byc, razem z... Polsat Film HD
        sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
          SciFi HD wogole nie ma u nas. Universal HD rzekomo ma byc, razem z... Polsat Film HD
          a skąd macie informację że Universal Ch. HD będzie w nc+? póki nie ma w HD nawet zwykłe SD z nki by zostawili.

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
            w cyfrowym polsacie
            Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

a tak na poważnie, są jakieś przecieki/źródła że universal channel dołączy do nc+?

Komentarz

Są to takie same przecieki, jak istniejące już wcześniej plotki o Showtime, Travel Channel, TCM i Cartoon Network... Wyluzujcie
                Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                  Co z kryształowej kuli to masz?Przestań ściemniać bo tych kanałów w nc+ nie zobaczymy drugi Czarek się znalazł.Ja za tymi kanałami nie będę tęsknił.Pozdrawiam
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tomwro Zobacz post
                    Są to takie same przecieki, jak istniejące już wcześniej plotki o Showtime, Travel Channel, TCM i Cartoon Network... Wyluzujcie
                    Dokładnie tak jak piszesz dla mnie osobiście Travel Chanell HD by się przydał bo akurat brakuje w ofercie nc+ kanału podróżniczego zresztą n-ce też.Pozdrawiam
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                      Ja za tymi kanałami nie będę tęsknił.
                      To że ty nie będziesz nie oznacza że nikt inny.

Komentarz

Ja uważam, że nowa platforma nie powinna dołączać kanałów SD.
                        HD powinno być standardem.

Zatem tylko Universal HD
                        Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

napisał(a) rafa@rafa Zobacz post
                          To że ty nie będziesz nie oznacza że nikt inny.
                          Widzę że lubisz powtórki powtórek lubie kino sci-fi ale na Sci fi uniwersal nie ma co oglądać większość filmów kilka razy widziałem a uniwersal też nie zachwyca ramówką chcesz dobre seriale włącz Fox HD już niebawem Demony Da Vinci!! Pozdrawiam

Komentarz

Owszem, lubie oglądać seriale które już widziałem i mi się podobają i wracam do nich co jakiś czas.
                            Nie jest to idealny kanał ale zawsze coś sci fi. Bo ogólnie jest nędznie w tym temacie. AXN sci fi nie wiele lepszy o ile w ogóle. Nie mówiąc o fatalnej jakości obrazu.
                            Bronię każdego kanału nadającego sci fi bo ogólnie oferta jest bardzo słaba. Lepszy rydz niz nic, jak to mawiają.
                            FOX HD oczywiście oglądam.

Komentarz

Ja podejrzewam że i Universal HD i Sci Fi HD (jak wystartuje) pojawią się w nc+, bo jednak tych tańszych pakietów też nie mogą lekceważyć. Podejrzewam że i w przyszłości można się liczyć z tym że dodadzą też kilka innych ciekawych kanałów tematycznych. Na razie po prostu połączyli to co było najlepsze* w N i C+. Potem systematycznie będą powiększać ofertę w myśl zasady - nie wszystko na raz.

*głównie jeśli chodzi o kanały HD. Niektórych SD może pozbyli się tylko po to aby wymusić na nadawcach wprowadzenie wersji HD.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+