Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Portal +.

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic Portal +.

Portal +.

Zapraszamy do dyskusji na temat usługi Portal +.

Portal+ to miejsce, gdzie można uzyskać szybko i w prosty sposób informacje na temat pogody, sportu, życia gwiazd, a nawet pohandlować na Allegro.

• devosx
    replied
    Teraz to już nawet to ICA nie działa pisze wyświetlanie strony nie powiodło się spróbuj ponownie pozniej... Gratulacje portal + skasowaliście teraz i to "zamienne" ICA nie działa..

Leave a comment:

• Jarosław K.
    replied
    Nic dziwnego, skoro nikt się tym nie zajmował i w newsach wisiał od ponad roku artykuł o Trynkiewiczu. Jednak takie rzeczy jak prognoza pogody działały w porządku i często z tego korzystałem, głupotą było to skasować. Trzeba wrócić do telegazety, oto postęp w wydaniu nc+.

W dodatku nikt tego nie testuje skoro nie widzi, że w trybie 720p dane konta i faktury są obcięte, a w trybie 576p uchowały się gejowskie kolorki.
    Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2015-05-18, 22:41.

Leave a comment:

• SannaS
    replied
    Portal+

To jakieś szaleństwo. Komu ten portal przeszkadzał ?
    Zamiast tego 2 pozycje nie potrzebne nikomu.
    Po co mi moje dane ? Już chyba złodziej będzie miał z tego większy pożytek, bo leci wszystko otwartym tekstem , bez żadnych haseł. A zmawianie filmów. Przecież było do tej pory.
    Panowie z NC+ ( a może z Cyfry+ ? ) zapominają chyba, że jest jeszcze Polsat.

Kiedyś N-ka była najlepszą platformą zarówno pod względem sprzętu jak i oferty. Dzisiaj równacie do najgorszych... niestety

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) greggy11 Zobacz post
    A jak to się ma do umowy ?
    Portal+ był dostępny na tej samej zasadzie co youtube czy inaczej?
    Bez obawy. Znając ich tak się zabezpieczą, że możesz zostać z samym pilotem bez nboxa, a i tak ci wmówią, że to "usługa dodatkowa"

Leave a comment:

• greggy11
    replied
    A jak to się ma do umowy ?
    Portal+ był dostępny na tej samej zasadzie co youtube czy inaczej?

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) Pawrym Zobacz post
    Gier chyba nie zabrali, bo w moim turbo nadal są. Ale w sumie wolałbym, gdyby je usunęli zamiast Portalu+.
    Spokojnie, doczekasz się i usunięcia gier

Muszą dbać o to, by technicy mieli co robić Gdyby zabrali teraz to za miesiąc już by nie było niczego.

Zastanawiam się w sumie po co w ogóle EPG i Info z opisem filmu, przecież można wejść do netu sprawdzić co teraz leci

Pytanie do nc+przedstawicieli: Kiedy wraca obraz czarno-biały ?? (w końcu skoro "Ida" ma Oscara, to zaraz powtórzycie to co przy okazji 3D, że "telewizja kolorowa się nie przyjęła u nas")

Leave a comment:

• marcio73
    replied
    No fajnie skasowali YouTube teraz skasowali portal+ czas chyba skasować nc+

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    napisał(a) spartakus Zobacz post
    Ja chcę się dowiedzieć dlaczego gry zostały zabrane z turboboxa+ dzwoniłem na infolinię technicy mają się za to zabrać coraz lepiej wróć TNG N ?
    Gier chyba nie zabrali, bo w moim turbo nadal są. Ale w sumie wolałbym, gdyby je usunęli zamiast Portalu+.

Leave a comment:

• spartakus
    replied
    GRY

Ja chcę się dowiedzieć dlaczego gry zostały zabrane z turboboxa+ dzwoniłem na infolinię technicy mają się za to zabrać coraz lepiej wróć TNG N ?

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    No i miałem rację, pisząc kiedyś, że nc+ stopniowo "wycisza" nowinki jakie N-ka z pompą uruchamiała :-(

Nbox, który miał być "centrum domowej rozrywki" będzie tylko "dostawcą" kanałów.

A tak serio to dziwne są zagrania nc+ w dobie gdzie coraz mniej korzysta się "po staremu" z tv, a coraz częściej z części "internetowych" uprzyjemniających zwykły przekaz.

Po każdym takim posunięciu coraz poważniej myślę o zmianie nc+ na zwykłą kablówkę, która ma więcej usług...... Ech.... witamy w latach 80-tych :-(

P.S. Czekam tylko, kiedy zaczną wzywać nas do punktów byśmy przyszli z n-boxami w celu... wymontowania dysków
    Dobre kolego.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Po wykastrowaniu EPG kastrują Portal+Szkoda.Jeśli ICA z poziomu dekodera ma tak wyglądać jak wygląda czyli dwie zakładki i kilkunastosekundowe ładowanie owych to lepiej to wyłączyć zupełnie.

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    No i miałem rację, pisząc kiedyś, że nc+ stopniowo "wycisza" nowinki jakie N-ka z pompą uruchamiała :-(

Nbox, który miał być "centrum domowej rozrywki" będzie tylko "dostawcą" kanałów.

A tak serio to dziwne są zagrania nc+ w dobie gdzie coraz mniej korzysta się "po staremu" z tv, a coraz częściej z części "internetowych" uprzyjemniających zwykły przekaz.

Po każdym takim posunięciu coraz poważniej myślę o zmianie nc+ na zwykłą kablówkę, która ma więcej usług...... Ech.... witamy w latach 80-tych :-(

P.S. Czekam tylko, kiedy zaczną wzywać nas do punktów byśmy przyszli z n-boxami w celu... wymontowania dysków
    Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2015-05-06, 08:23.

Leave a comment:

• Pawrym
    replied
    Minus miesiąca

No właśnie, komu to przeszkadzało? W kwietniu była akcja "Plus miesiąca", a teraz mamy "Minus miesiąca". Ciekawe, co jeszcze wykastrujecie z opcji dekodera, bo pole do manewru macie coraz mniejsze? Może tak wywalicie dostęp do kanałów, żebyśmy mogli napawać oczy jedynie ekranem powitalnym?!

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Witam
    Ciekawe KOMU to przeszkadzało.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+