Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Portal +.

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ikcyzor
    replied
    Dajcie sobie spokój z tym PORTALEM przecież co jakiś czas im nie chodzi przez kilka tygodni.
    W zamierzchłych czasach to nie trzeba było neta tylko przy TVN 24 chodził Teraz oszczędność

Leave a comment:

• andy66
    replied
    napisał(a) Hanys Zobacz post
    Zauwazylem ze od 3 tygodni nie sa aktualizowane onet wiadomosci i onet sport.Wciaz widnieja wiadomosci sprzes 3 tygodni.Prosze zeby moderator zglosil ta sprawe.Wydaje mi sie ze nasze sprawy sa przez was poprostu olewane.
    Przyłączam się do apelu

Leave a comment:

• Hanys
    replied
    Zauwazylem ze od 3 tygodni nie sa aktualizowane onet wiadomosci i onet sport.Wciaz widnieja wiadomosci sprzes 3 tygodni.Prosze zeby moderator zglosil ta sprawe.Wydaje mi sie ze nasze sprawy sa przez was poprostu olewane.

Leave a comment:

• tolesi
    replied
    Zamiast Pani Moniki odpowiem ,że gry są dostępne na dekoderach turboBOX+ i mediaBOX+ .Jednak nie warto zawracać sobie nimi głowy (szkoda pilota) chyba że ktoś ma ochotę ułożyć pasjansa w czasie reklam .,

Leave a comment:

• Widzewiak
    replied
    napisał(a) Widzewiak Zobacz post
    Pani Moniko a czy gry nie są dostępne tylko dla turbodekoderów ?
    Ponawiam pytanie

Leave a comment:

• Widzewiak
    replied
    Pani Moniko a czy gry nie są dostępne tylko dla turbodekoderów ?

Leave a comment:

• sylwek24a
    replied
    Miałem na myśli nportal który nie chce się załadować

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) sylwek24a Zobacz post
    Niestety ta usługa wcale się nie uruchamia
    Jak może się uruchamiać skoro takie coś jak Portal+ nie istnieje ??

Leave a comment:

• sylwek24a
    replied
    Niestety ta usługa wcale się nie uruchamia

Leave a comment:

• piotr-ek
    replied
    U mnie od 2 dni się nie uruchamia. Szkoda... fajny był, ale chyba się skończył. Pogoda to też jakaś parodia - jaka jest pogoda to ja za oknem widzę. Nie jest mi do tego nPortal potrzebny (bo póki co nazywa się nPortal, a nie Portal+).

Leave a comment:

• watorek1
    replied
    A propos portalu+ to coś tam nie działa od kilku dni. Wiadomości zatrzymały się na wybuchu w Pradze z przed tygodnia, a pogoda wyświetla prognozę tylko na 1 dzień ( kiedyś był 1 tydzień ).

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Dzięki podłączeniu dekodera do Internetu będziesz mógł korzystać między innymi z takich dodatkowych funkcji jak:

Radio+ - dostęp do ponad 400 stacji radiowych nadających różnorodną muzykę od popu poprzez jazz, funk i rock.

Portal+ - tu dostępne będziesz miał serwisy: TVN24, sport.onet.pl, pogoda.onet.pl, foto.onet.pl, Plejada, Allegro, YouTube.

Internetowe Centrum Abonenta - z poziomu dekodera zalogujesz się do Strefy Abonenta.

Gry - przeznaczone zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla całej rodziny.

Posiadając odpowiedni model dekodera, będziesz mógł skorzystać wówczas również kolekcji netVOD+ na ten temat pisałam dziś tu: http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...2&postcount=13

Leave a comment:

• Widzewiak
    replied
    Masz dostęp do wybranych serwisów internetowych, na ekranie swojego telewizora. Wystarczy, że podłączysz dekoder do Internetu.

Jakie to wybrane serwisy? Mam pvr box + i chciałbym go podlączyć do internetu tylko nie wiem czy jest po co

Leave a comment:

• jachnyc
    replied
    Potwierdzam , u mnie też nie ma

Leave a comment:

• szewcu1985
    replied
    To dziwne bo u mnie nie ma

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+