Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Portal +.

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Portal +.

Zapraszamy do dyskusji na temat usługi Portal +.

Portal+ to miejsce, gdzie można uzyskać szybko i w prosty sposób informacje na temat pogody, sportu, życia gwiazd, a nawet pohandlować na Allegro.

narazie mam na Turbo dostępny stary nPortal , czy to się zmienia na Portal+ dopiero po migracji ?

Komentarz

u mnie tez jest stara szata graficzna
      NC + ( Pakiet All Inclusive+ - Wimp Standard - Turborekorder + Multiroom Premium HD )

Komentarz

Nowy portal po aktualizacji dekoderow. Kiedy? Pytajcie sie przedstawicieli nc+.

Komentarz

Gorąca Prośba o pomoc. Mam problem z usługą Portal+. Działała dobrze, ale od pewnego momentu wyświetla tylko napis Pogoda i nic dalej nie można z tym zrobić. Dekoder odłączałem od prądu, przywracałem ustawienia fabryczne i nic to nie dało. Internet jest dobrze skonfigurowany, bo serwisy netVOD działają poprawnie. Jak można to naprawić?

Komentarz

Z portalu zniknął dostęp do strefy abonenta
            31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
              Z portalu zniknął dostęp do strefy abonenta
              u mnie jest
              sigpic

Komentarz

To dziwne bo u mnie nie ma
                31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Potwierdzam , u mnie też nie ma

Komentarz

Masz dostęp do wybranych serwisów internetowych, na ekranie swojego telewizora. Wystarczy, że podłączysz dekoder do Internetu.

Jakie to wybrane serwisy? Mam pvr box + i chciałbym go podlączyć do internetu tylko nie wiem czy jest po co

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
                    HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

Dzięki podłączeniu dekodera do Internetu będziesz mógł korzystać między innymi z takich dodatkowych funkcji jak:

Radio+ - dostęp do ponad 400 stacji radiowych nadających różnorodną muzykę od popu poprzez jazz, funk i rock.

Portal+ - tu dostępne będziesz miał serwisy: TVN24, sport.onet.pl, pogoda.onet.pl, foto.onet.pl, Plejada, Allegro, YouTube.

Internetowe Centrum Abonenta - z poziomu dekodera zalogujesz się do Strefy Abonenta.

Gry - przeznaczone zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla całej rodziny.

Posiadając odpowiedni model dekodera, będziesz mógł skorzystać wówczas również kolekcji netVOD+ na ten temat pisałam dziś tu: http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...2&postcount=13

Komentarz

A propos portalu+ to coś tam nie działa od kilku dni. Wiadomości zatrzymały się na wybuchu w Pradze z przed tygodnia, a pogoda wyświetla prognozę tylko na 1 dzień ( kiedyś był 1 tydzień ).

Komentarz

U mnie od 2 dni się nie uruchamia. Szkoda... fajny był, ale chyba się skończył. Pogoda to też jakaś parodia - jaka jest pogoda to ja za oknem widzę. Nie jest mi do tego nPortal potrzebny (bo póki co nazywa się nPortal, a nie Portal+).

Komentarz

Niestety ta usługa wcale się nie uruchamia

Komentarz

napisał(a) sylwek24a Zobacz post
                              Niestety ta usługa wcale się nie uruchamia
                              Jak może się uruchamiać skoro takie coś jak Portal+ nie istnieje ??

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+