Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mjuzik.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mjuzik.tv

W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat programu rbl.tv .
    Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2013-03-22, 06:47.

To się teraz inaczej pisze: RBL.tv

Komentarz

Dziękuję, już zmieniłem.

Komentarz

Mam pytanko do reszty użytkowników czy odbiera wam RBL.TV bo na nboxie całkiem mi nie śmiga a na drugim tunerze działa ale ma bardzo słaby sygnał. Pytam bo wygląda to tak jakby operator tego tp. dosyć znacząco miał zaniżoną moc względem innych tp. Hot Bird
        31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

RBL śmiga. Najlepszy kanał muzyczny w tej chwili dostępny w PL.
          EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
            Mam pytanko do reszty użytkowników czy odbiera wam RBL.TV bo na nboxie całkiem mi nie śmiga a na drugim tunerze działa ale ma bardzo słaby sygnał. Pytam bo wygląda to tak jakby operator tego tp. dosyć znacząco miał zaniżoną moc względem innych tp. Hot Bird
            U mnie na n-box turbo w nc+ kanal nie odbiera brak sygnalu.Wyglada na to ze z tego transp.nic nie nadaje awaria?Prosze o zgloszenie technikom tego problemu oczywiscie prosba do nc+_przedstawiciela.Pozdrawiam
            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
              U mnie na n-box turbo w nc+ kanal nie odbiera brak sygnalu.Wyglada na to ze z tego transp.nic nie nadaje awaria?Prosze o zgloszenie technikom tego problemu oczywiscie prosba do nc+_przedstawiciela.Pozdrawiam
              Transponder nadaje ale na granicy odbioru moj ferguson sobie radzi ale nbox juz nie
              31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

Transponder nadaje ale na granicy odbioru moj ferguson sobie radzi ale nbox juz nie
                Dokladnie moj Turbo Box+ po ostatniej autualizacji softu ma gorsze wskazniki jakosci dziwne jest to ze wczoraj kanal RBL.tv odbieral normalnie a dzis ciemnosc i jakosc 0 to dziwne bo TVN HD odbiera mi bez problemowo a to najslabszy transponder na HB???? Pozdrawiam
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                  Dokladnie moj Turbo Box+ po ostatniej autualizacji softu ma gorsze wskazniki jakosci dziwne jest to ze wczoraj kanal RBL.tv odbieral normalnie a dzis ciemnosc i jakosc 0 to dziwne bo TVN HD odbiera mi bez problemowo a to najslabszy transponder na HB???? Pozdrawiam
                  Musi być jakaś awaria bo na tą chwile to najsłabszy tp. Hot Birda

Komentarz

Faktycznie na RBL.TV jakość 10%, BER lata jak szalony . Pozostałe kanały z tego tr. też jakość po kilka procent.
                    Ostatni raz edytowany przez tolesi; 2013-08-20, 13:23.

Komentarz

Musi być jakaś awaria bo na tą chwile to najsłabszy tp. Hot Birda
                      A u mnie w Malborku pochmurno i dlatego mam ciemnosc.Swoja droga to nadawca RBL.tv powinien zastanowic sie nad przeniesieniem przekazu na bardziej stabilny transponder jak narazie te najslabsze transpondery swieca u mnie w miare stabilnie ber na nich 0.0 a na tym brak sygnalu do dzis z tym transponderem nie mialem problemu.Pozdrawiam

Komentarz

Nie no wiele osób zgłasza problem z tym tp. wygląda na to że jest zakłócany

Komentarz

Ciemnosc!!!

Potwierdzam na Turbo Boxie nie chodzi!
                          Monti

Komentarz

Powtarzam po ponownym sprawdzeniu. U mnie problem nie występuje.
                            Seria CLRA.
                            Powiem więcej, jakość mam wyższa niż na innych kanałach, np. Canal +
                            EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

napisał(a) kaeres Zobacz post
                              Powtarzam po ponownym sprawdzeniu. U mnie problem nie występuje.
                              Seria CLRA.
                              Powiem więcej, jakość mam wyższa niż na innych kanałach, np. Canal +
                              Bo już jest ok sygnał wrócił do normy dobra mykam oglądać YES Network

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+