Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
    Nie ty jeden. Ja dlatego kanału oddałem Cyfrę i poszedłem do Nki
    Ostatnio dzwoniła babka z nc+ bo infolini wystawiłem negatywne opinie i tak przy okazji zapytałem o Wojna i Pokój HD okazało że sporo osób o niego sie dopomina i jest szansa że wróci do oferty nc+ Swoją drogą źle robią wyzbywając się sprawdzonych marek. Pozdrawiam
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
      Ostatnio dzwoniła babka z nc+ bo infolini wystawiłem negatywne opinie i tak przy okazji zapytałem o Wojna i Pokój HD okazało że sporo osób o niego sie dopomina i jest szansa że wróci do oferty nc+ Swoją drogą źle robią wyzbywając się sprawdzonych marek. Pozdrawiam
      Gdyby to była prawda........... pomarzyć warto.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
        Gdyby to była prawda........... pomarzyć warto.
        Myślę w kwestji kanału Wojna i Pokój HD sprawa zakończy się pomyślnie

Szkoda że odkładają na dolną pułkę markę Hyper+ HD :-(
        Na Satelitarne TV jest info w sprawie Hyper+ HD i niestety marka znika na dobre wybrane pozycje pokazywane będą w TeleTOON+ HD
        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 12:50.
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Zarzucanie perspektywicznych projektów to dla nc+ chleb powszedni. Z emisji programów w 3D zrezygnowali, gdy telewizory umożliwiające odbiór trójwymiaru zaczęły tanieć, to i program o grach zlikwidowali w czasach, gdy cały nakład (10tys. egzemplarzy) pre-orderu Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 (za 350zł.-420zł.) rozchodzi się w kilkanaście godzin na PC i PS4 oraz nieco dłużej na XONE.
          Graczy jest oczywiście znacznie więcej, najlepsze wyniki sprzedaży sięgają setek tysięcy, ale tutaj mówimy o tytule z premierą w lutym 2015.
          Nie godzi się by nc+ korzystało ze sloganu "nowa definicja rozrywki", tkwiąc z ofertą w epoce kamienia łupanego, a wśród osób odpowiadających za ofertę mając prawdopodobnie ostatnich przedstawicieli homo erectus.
          Jednakże mam nadzieję, że głosy niezadowolenia dotrą do wysoko postawionych osób w tej firmie.

Komentarz

napisał(a) Lukop Zobacz post
            Zarzucanie perspektywicznych projektów to dla nc+ chleb powszedni. Z emisji programów w 3D zrezygnowali, gdy telewizory umożliwiające odbiór trójwymiaru zaczęły tanieć, to i program o grach zlikwidowali w czasach, gdy cały nakład (10tys. egzemplarzy) pre-orderu Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 (za 350zł.-420zł.) rozchodzi się w kilkanaście godzin na PC i PS4 oraz nieco dłużej na XONE.
            Graczy jest oczywiście znacznie więcej, najlepsze wyniki sprzedaży sięgają setek tysięcy, ale tutaj mówimy o tytule z premierą w lutym 2015.
            Nie godzi się by nc+ korzystało ze sloganu "nowa definicja rozrywki", tkwiąc z ofertą w epoce kamienia łupanego, a wśród osób odpowiadających za ofertę mając prawdopodobnie ostatnich przedstawicieli homo erectus.
            Jednakże mam nadzieję, że głosy niezadowolenia dotrą do wysoko postawionych osób w tej firmie.
            Założę się, że wszystko dociera, ale biznes is biznes.

Gdybyśmy wszyscy odeszli (a wiadomo, że tak nie będzie) to zaczęliby myśleć i robić ofertę dla abonenta.

Teraz tną wszystko co się da, ale mam nadzieje, że ta ich pazerność doprowadzi do plajty. Tego im życzę z całego serca !!

P.S. W związku z likwidacją kanału proszę o usunięcie: http://ncplus.pl/oferta/kanaly/hyper-plus-hd
            Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2014-06-10, 13:50.

Komentarz

Najgorsze jest to że tak obchodzą prawo żeby abonent nie mógł wypowiedzieć umowy bez konsekwencji.

Komentarz

Temat zamykam.

Do dyskusji na temat programów wcześniej nadawanych w paśmie Hyper+, zapraszam do wątku teleTOON+. Znajdziecie go tutaj.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+