Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

W większości filmów i to nie tylko +18 są sceny co najmniej takie same jak te w grach. Jak ktoś się chce przyczepić to się do wszystkiego przyczepi.
    To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
      Jeszcze raz :

Nie rozumiem co masz na mysli i o jakim promowaniu mowisz. Jesli promowaniem nazywasz umieszczenie watku o kanale i prezentowaniem jego ramowki na forum platformy telewizyjnej, ktora ten kanal emituje, w miejscu gdzie sa stworzone takie same watki dla innych kanalow, to ja naprawde nie wiem o co ci chodzi. Na takiej samej podstawie mozesz miec wobec tego zarzuty do gazet telewizyjnych ktore drukuja program tego kanalu itp.
      Tak jakoś nie widziałem takich wątków dla DVL czy WiP tylko teraz po połączeniu wciskają mi coś co powinno znajdować się na dalekich pozycjach listy...

napisał(a) maciek199022 Zobacz post
      W większości filmów i to nie tylko +18 są sceny co najmniej takie same jak te w grach. ......
      Tak i takie filmy są ogólnodostępne w TV i lecą całą dobę ?

Komentarz

Wieczorem jak córa zaśnie i w końcu mam czas lubię sobie siąść przed komputerem i trochę postrzelać
        COMFORT+
        Multi+
        EXTRA+
        HBO
        Premium Sport &Film
        CANAL+ VOD
        netVOD+ konto podstawowe
        NC+ GO internet
        Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
          Wieczorem jak córa zaśnie i w końcu mam czas lubię sobie siąść przed komputerem i trochę postrzelać
          A posadził byś córkę by siedziała tak przed kompem i strzelała a w przerwach gapiła się na kanał HYPER ?

Komentarz

kurde, ten kanał nadaje od 21:30 do 1 a ty mówisz jakby nadawał całą dobę,
            poczytaj sobie obiektywny tekst który pokazuje plusy i minusy.
            http://www.eid.edu.pl/archiwum/2002,...wych,1274.html

Komentarz

napisał(a) M4rKo Zobacz post
              Tak jakoś nie widziałem takich wątków dla DVL czy WiP tylko teraz po połączeniu wciskają mi coś co powinno znajdować się na dalekich pozycjach listy...
              Ale kto ci cos wciska i w jaki sposob? Bo nadal nie rozumiem. Nie widzisz innych watkow poswieconych innym kanalom z poszczegolnych pakietow?

A tak w ogole, to mysle ze po 21 dzieci powinny miec inne zajecia niz ogladanie telewizji.
              Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 21:14.

Komentarz

A posadził byś córkę by siedziała tak przed kompem i strzelała a w przerwach gapiła się na kanał HYPER ?
                Myślę, że córka nie będzie chętna na takie gry

Niestety mamy takie czasy, a nie inne. Kiedyś dzieciak wyszedł o 10 w pole, wracał o 14 na obiad i dalej biegać, nie było komórek i rodzice jakoś się nie martwili, a teraz ??
                COMFORT+
                Multi+
                EXTRA+
                HBO
                Premium Sport &Film
                CANAL+ VOD
                netVOD+ konto podstawowe
                NC+ GO internet
                Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

Lecą całą dobę bo są oznaczone np. 12 czy 16. Jest cała masa filmów, właściwie większość gdzie jest dużo treści nieodpowiednich dla dzieci. Tylko po prostu każdemu przeszkadza to, czego akurat nie lubi. Z grami jest dużo mniejszy problem (o ile jest) bo sporo kosztują i łatwo można dzieci kontrolować czy sobie kupują czy nie. A telewizji się tak kontrolować nie da. A oczywistym jest fakt, że to nie broń, gry, narkotyki, alkohol są złe, tylko kwestia jest człowieka i jego wychowania.
                  To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
                    Myślę, że córka nie będzie chętna na takie gry

Niestety mamy takie czasy, a nie inne. Kiedyś dzieciak wyszedł o 10 w pole, wracał o 14 na obiad i dalej biegać, nie było komórek i rodzice jakoś się nie martwili, a teraz ??
                    ....... wszystko zależy od Nas jak dzieci wychowamy.

Ale kto ci cos wciska i w jaki sposob? Bo nadal nie rozumiem. Nie widzisz innych watkow poswieconych innym kanalom z poszczegolnych pakietow?

A tak w ogole, to mysle ze po 21 dzieci powinny miec inne zajecia niz ogladanie telewizji.
                    Po raz kolejny powtórzę: Dlaczego nie promowano wcześniej np. WiP, ReligiaTV i DVL by przyciągnąć widzów? Tylko teraz promują ofertę gdzie mi. jest tego typu kanał? Po połączeniu zabrano kilka kanałów po to by wcisnąć to coś? Forum nie powstało wczoraj, ci sami modsi pracowali przed połączeniem więc?

Ps.
                    3 twój post i dalej piszesz "nie rozumiem" - masz jakiś problem?

napisał(a) maciek199022 Zobacz post
                    Lecą całą dobę bo są oznaczone np. 12 czy 16. Jest cała masa filmów, właściwie większość gdzie jest dużo treści nieodpowiednich dla dzieci. Tylko po prostu każdemu przeszkadza to, czego akurat nie lubi. Z grami jest dużo mniejszy problem (o ile jest) bo sporo kosztują i łatwo można dzieci kontrolować czy sobie kupują czy nie. A telewizji się tak kontrolować nie da. A oczywistym jest fakt, że to nie broń, gry, narkotyki, alkohol są złe, tylko kwestia jest człowieka i jego wychowania.
                    I tym pozytywnym akcentem zakończę tę dyskusję
                    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 21:27.

Komentarz

Tak, mam problem bo nie rozumiem w jaki sposob promowany jest tutaj ten kanal? Nadal mi tego nie wytlumaczyles, chyba wiec nie potrafisz tego zrobic.

Komentarz

Tak, mam problem bo nie rozumiem w jaki sposob promowany jest tutaj ten kanal? Nadal mi tego nie wytlumaczyles, chyba wiec nie potrafisz tego zrobic.
                        Ja nie potrafię Tobie wytłumaczyć bo ty nie potrafisz zrozumieć

Samo założenie wątku rozumiem ale poczytaj wszystkie wpisy....

Komentarz

Ja nie potrafię Tobie wytłumaczyć bo ty nie potrafisz zrozumieć

Samo założenie wątku rozumiem ale poczytaj wszystkie wpisy....
                          No widzisz i nadal nie doczekalem sie odpowiedzi...a wpisy poczytalem, i wiekszosc tego watku to klotnia nt. szkodliwego wplywu gier komputerowych na dzieci. To tylko telewizja, nie chcesz zeby dziecko ogladalo ten program to mu go zablokuj, pomijajac to ze po 21 powinno raczej miec inne rzeczy do roboty.

Komentarz

No widzisz i nadal nie doczekalem sie odpowiedzi...a wpisy poczytalem, i wiekszosc tego watku to klotnia nt. szkodliwego wplywu gier komputerowych na dzieci. To tylko telewizja, nie chcesz zeby dziecko ogladalo ten program to mu go zablokuj, pomijajac to ze po 21 powinno raczej miec inne rzeczy do roboty.
                            Chyba pomijasz jedną podstawową zasadę, dziecko zawsze pozostaje dla rodziców dzieckiem nawet jak ma więcej niż 18lat.

Skoro kanał jest o grach a w większości badań wskazywany jest zły wpływ gier na rozwój człowieka więc chyba mogę być przeciwny tego typu trendom tym bardziej, że jest to wpisane w mój zawód?
                            Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 21:41.

Komentarz

Chyba pomijasz jedną podstawową zasadę, dziecko zawsze pozostaje dla rodziców dzieckiem nawet jak ma więcej niż 18lat.
                              No sorry jak dziecko powyzej 18 lat nie rozroznia wirtualnego swiata gier od rzeczywistosci, to cos z nim jest nie tak ale na pewno nie z powodu tych gier.

Widze ze jednak nie doczekam sie odpowiedzi na kluczowe pytanie, ktore ci zadalem, a o ktore rozbijaja sie wszystkie Twoje obiekcje.

Skoro kanał jest o grach a w większości badań wskazywany jest zły wpływ gier na rozwój człowieka więc chyba mogę być przeciwny tego typu trendom tym bardziej, że jest to wpisane w mój zawód?
                              Ale jakim trendom? Tworzenia takiego kanalu? Czy moze utworzenia watku dotyczacego tego kanalu na forum dla umozliwienia dyskusji o nim i prezentacji jego ramowki? Bo chyba sam sie juz zagubiles w tym o co Ci tak naprawde chodzi.

Przypomne, ze wszystko zaczelo sie od Twojego posta :

No brawo Jesteście jedyną platformą która promuje oglądanie telewizji i granie w gry wideo A co z nauką i książkami??

Biznes........ k.........m.......
                              Post ten napisales po zaledwie paru postach opisujacych i prezentujacych niektore programy na tym kanale. I nadal nie rozumiem o jakim promowaniu grania w gry wideo tutaj mowisz. No ale jak juz sie uparles to moge odeslac Cie tutaj http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63742, to tak dla przeciwwagi i w odpowiedzi na Twoje pytanie
                              Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2013-04-27, 21:59.

Komentarz

No sorry jak dziecko powyzej 18 lat nie rozroznia wirtualnego swiata gier od rzeczywistosci, to cos z nim jest nie tak ale na pewno nie z powodu tych gier.......
                                Gdzie ja napisałem, że nie rozróżnia w.s. od rzeczywistości? Napisałem, że takiemu typowi nie mogę zabronić grania czy oglądania a wpływ gry swój mają, a dziecko postanie zawsze dzieckiem.

Nie dostrzegasz problemu, lub go ignorujesz... postęp wymuszony przez media doprowadza do wykolejenia młodzieży, gdzie zostało udowodnione w przeważającej większości publikacji, iż bardzo duży wpływ na negatywne zachowania mają mi. nasycone przemocą gry wideo. Mało tego trzeba jeszcze wprowadzić program, który promuje gry a wiśnią na torcie jest dodatkowa promocja na forum.

I przypadek z życia. Kilka miesięcy temu przed Sądem na przesłuchaniu młodzieńca z III klasy gimnazjum, p. Sędzina pyta się go dlaczego pobił kolegę z klasy do nieprzytomności? Jak była odpowiedź? Bo tak było w grze... Może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zapis z monitoringu szkoły .... Napiszę pokrótce filmy z oznaczeniem +18 nie zawierają takiego sadyzmu i przemocy co pokazał ten młody nielat.

Rozumiesz już dlaczego jestem przeciwnikiem i dlaczego tu? I czy dalej bronisz gier wideo i tego kanału?

A tak nawiasem mówiąc swojego czasu wycofano z oferty CN informując o negatywnym wpływie na dzieci a teraz wprowadza się kanał promujący gry wideo...........

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+