Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HYPER+ HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) M4rKo Zobacz post
    Słucham ??

Powtórzę po raz kolejny, programy tego typu to nic innego jak kolejny krok do bandytyzmu nieletnich!!!

Dodajcie DVL i promujcie naukę.
    Niestety DVL nie dadzą bo jeszcze nie daj boże nasze dzieci będą mądrzejsze

P.S. Kocham HYPER (czyli wpis na temat)

Komentarz

Słucham ??

Powtórzę po raz kolejny, programy tego typu to nic innego jak kolejny krok do bandytyzmu nieletnich!!!

Dodajcie DVL i promujcie naukę.
      rozumiem że według ciebie granie w strzelanki powoduje bandytyzm, żałosne, w Europie są takie kanały i nikomu nie przeszkadzają ale zawsze musi się znaleźć jakiś [ciach] użytkownik który myśli że wie lepiej.
      według ciebie całe granie tworzy przestępców, śmieszne.
      Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-26, 11:27. Powód: słownictwo

Komentarz

napisał(a) krab13 Zobacz post
        rozumiem że według ciebie granie w strzelanki powoduje bandytyzm, żałosne, w Europie są takie kanały i nikomu nie przeszkadzają ale zawsze musi się znaleźć jakiś [ciach] użytkownik który myśli że wie lepiej.
        według ciebie całe granie tworzy przestępców, śmieszne.
        Grzeczniej może co?

Gdzie napisałem, że "całe granie tworzy przestępców"? Napisałem ogólnie że tego typu kanały + gry wychowują przyszłych bandytów. A jeśli nie wierzysz to odsyłam do odpowiednich publikacji i badań.
        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-26, 11:30. Powód: Edycja cytatu

Komentarz

Telewizja z reguły ma odmóżdżać.
          M4rko jeżeli nie chcesz marnować czasu i swojego IQ na TV to czytaj książki, TV spal, daj żyć innym.
          EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Grzeczniej może co?

Gdzie napisałem, że "całe granie tworzy przestępców"? Napisałem ogólnie że tego typu kanały + gry wychowują przyszłych bandytów. A jeśli nie wierzysz to odsyłam do odpowiednich publikacji i badań.
            tak jasne. te badania z reguły robią wrogowie gier, ja od wielu lat gram w strzelanki zabijanki i inne i jakoś nikogo nie zabiłem....dokładnie od lat 90 kiedy grałem na pegasusie a także poprzez plejaki i pc.

Hyper to super kanał, szkoda że nie ma Review Territory.

Komentarz

tak jasne. te badania z reguły robią wrogowie gier, ja od wielu lat gram w strzelanki zabijanki i inne i jakoś nikogo nie zabiłem....dokładnie od lat 90 kiedy grałem na pegasusie a także poprzez plejaki i pc.

Hyper to super kanał, szkoda że nie ma Review Territory.
              A Ty przeprowadziłeś też badania na temat tych osób, które robią takie badania? Oczywiście jeśli nazywasz doktorantów lub habilitantów wrogami gier to gratuluje. Udowodnione jest naukowo, że granie w gry o dużym nasyceniu agresji przenosi agresję na gracza a Ty właśnie pokazałeś jak kontrolujesz swoją agresję (po 22latach grana w gry) w poprzednim poście edytowanym już przez moderatora.

napisał(a) kaeres Zobacz post
              Telewizja z reguły ma odmóżdżać.
              M4rko jeżeli nie chcesz marnować czasu i swojego IQ na TV to czytaj książki, TV spal, daj żyć innym.
              Spal swój komputer nie będziesz marnować czasu na czytanie moich postów. A jeszcze lepiej nie odpisuj na nie.

Komentarz

Spal swój komputer nie będziesz marnować czasu na czytanie moich postów. A jeszcze lepiej nie odpisuj na nie.
                Nie bierz tego do siebie tak dosłownie.
                Po prostu nie narzucaj również innym jedyny słuszny wg. Ciebie pkt widzenia ponieważ jest błędny.
                EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

cóż, naukowcy są podzieleni, połowa mówi że szkodzą a druga połowa że nie:
                  http://www.cdaction.pl/news-4218/nau...e-szkodza.html

Komentarz

cóż, naukowcy są podzieleni, połowa mówi że szkodzą a druga połowa że nie:
                    http://www.cdaction.pl/news-4218/nau...e-szkodza.html
                    Czyli to daje furtkę do takiej promocji kanału?? Zobacz czy kiedykolwiek platforma n promowała tak już wcześniej wspomniany DVL? Nie.

Czy mając wybór posadzisz swoje dziecko przed np. GTA czy przed DVL?

Wyrwane z części kontekstu:

.....Fakt - niektórzy gracze przejawiali po długiej sesji z GTA przejawy agresji (podczas zabawy).....
                    I polecam trochę do poczytania:

Dzieci wychowane na grach komputerowych są narażone na wypaczenie podstawowych wartości moralnych, pomieszania tego, co dobre z tym, co złe. Mając złe wzory w grach komputerowych (dobrem jest wszystko to, co powoduje skuteczny efekt, nawet morderstwo) młody człowiek nie może prawidłowo ukształtować się pod względem uczuciowym i moralnym. Wpada wtedy w wir świata bez większych zasad, bez wytchnienia i zastanowienia angażuje się w nierzeczywisty świat gry komputerowej (po śmierci na komputerowym ekranie zawsze jest możliwość skorzystania z kolejnego życia lub bohatera). I tak niemoralność, pogarda dla drugiego człowieka, prawo silniejszego stopniowo wpisuje się w normy świata, w którym żyją młodzi ludzie.
                    Więcej-> Negatywny wpływ gier komputerowych na wychowanie młodego pokolenia

napisał(a) kaeres Zobacz post
                    Nie bierz tego do siebie tak dosłownie.
                    Po prostu nie narzucaj również innym jedyny słuszny wg. Ciebie pkt widzenia ponieważ jest błędny.
                    A ty weź do siebie dosłownie moje słowa i nie odpisuj
                    Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-26, 14:05.

Komentarz

a dalej wyrwane z kontekstu:
                      jednak dokładnie to samo dzieje się, gdy dzieci naoglądają się filmów ze scenami walki wręcz.
                      więc wycinaj cały cytat a nie część.

Komentarz

a dalej wyrwane z kontekstu:

więc wycinaj cały cytat a nie część.
                        Oczywiście. A może tak odświeżył byś wiedzę a nie cytował art z 2008r?

Komentarz

no to masz artykuł z 2013 roku:
                          http://www.gamemag.pl/faktyczny-wply...-na-czlowieka/
                          http://tdint.pl/sylwia-wojtas/wsciek...akty-przemocy/
                          Ostatni raz edytowany przez krab13; 2013-04-26, 14:49.

Komentarz

Wtrącę tylko swoje 3gr i sobie idę

Napisałem ogólnie że tego typu kanały + gry wychowują przyszłych bandytów.
                            Ja osobiście nie sądzę, że przyszli bandyci mają takie kanały i gry... Przynajmniej nie mają do czasu gdy je ukradną. Ale wtedy to już za późno żeby mówić że to gry i programy zrobiły z nich przestępców...

Komentarz

No faktycznie brawo, bardzo opiniotwórcze i poparte badaniami art.

O autorze

Pasjonat gier, który nie boi się wyrażać swoich opinii na ich temat. Mój styl wymowy i pisania zaczerpnięty jest zazwyczaj od mojego mistrza - Yody. Za co z góry przepraszam.
                              Written by Sylwia Wojtas

Jestem Sylwia i to ja tu rządzę. Widzę każdy Wasz komentarz. Śledzę każdy ruch na tej stronie. Wiem, o której wstajecie i jakie artykuły czytacie przy porannych płatkach z mlekiem. Informacje te sprzedaję Googlowi i dzięki temu mam na własne płatki.
                              napisał(a) sonikus Zobacz post
                              Wtrącę tylko swoje 3gr i sobie idę

Ja osobiście nie sądzę, że przyszli bandyci mają takie kanały i gry... Przynajmniej nie mają do czasu gdy je ukradną. Ale wtedy to już za późno żeby mówić że to gry i programy zrobiły z nich przestępców...
                              Jako K. S. pracuję z taką młodzieżą i w większości przypadków nadzór orzeczony przez Sąd wynika z ustalonej agresji u nieletniego spowodowanej nieodpowiednim towarzystwem i/lub wpływem mediów zewnętrznych.

Więc gratuluję nc+ kolejnej cegiełki w wyzwalaniu młodzieży ....
                              Ostatni raz edytowany przez M4rKo; 2013-04-27, 07:43.

Komentarz

Jasne, gry to zawsze powód wszelkich zabójstw, gwałtów, strzelanin itd. A co z filmami, telewizją i innymi takimi?
                                nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+