Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Viacom Blink

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Viacom Blink

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału Viacom Blink.

Nie sądze, był kanał Viacom Blink! był kanałem filmwoym, jest to bardziej kanał lifestylowo-rozrywkowo-filmowy, dlatego proponuje, by został przeniesiony do kategorii rozrywka, moda, muzyka

Komentarz

Coś czuje, że ten kanał niedługo wyleci z oferty. Na stronie z promocjami dla nowych abonentów, w wykazie nie ma już tego kanału.
      Abonent n od 6 sierpnia 2008 r.
      Czekam z niecierpliwością na Travel Channel HD

Komentarz

i pewnie byl niegwarantowany...ale skad mi o tym wiedziec...od roku aneksu do umowy nie dostalem ,a na ich pseudo stronie zmienia sie jak w kalejdoskopie,a to niegwarantowany a to fta...chetnie juz bym zakonczyl wspolprace z tym gniotem NC+
        NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
        CLRA 500gb+Biały

Komentarz

napisał(a) lukasz792 Zobacz post
          Coś czuje, że ten kanał niedługo wyleci z oferty. Na stronie z promocjami dla nowych abonentów, w wykazie nie ma już tego kanału.
          I bardzo dobrze zreszta za czasow Nki bledem bylo jego dodanie o oferty a teraz zamiast tej niszowej stacji wolalbym Universal HD w pakiecie Film. Pozdrawiam
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) dreamslon Zobacz post
            i pewnie byl niegwarantowany...
            Tak jak inne kanały od Viacomu.

Komentarz

a mtv rocks jako gwarantowany widnieje...
              NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
              CLRA 500gb+Biały

Komentarz

napisał(a) dreamslon Zobacz post
                i pewnie byl niegwarantowany...ale skad mi o tym wiedziec...od roku aneksu do umowy nie dostalem ,a na ich pseudo stronie zmienia sie jak w kalejdoskopie,a to niegwarantowany a to fta...chetnie juz bym zakonczyl wspolprace z tym gniotem NC+
                Nie zdziw się jak dostaniesz, bo jest to tylko list z podziękowaniem za zawarcie aneksu w dniu... i książeczka z regulaminem ogólnym , w którym ani słowa nie zobaczysz jakie programy masz gwarantowane a jakie nie.
                Co do Viacom Blink to jak dla mnie może znikać.

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
                  Nie zdziw się jak dostaniesz, bo jest to tylko list z podziękowaniem za zawarcie aneksu w dniu... i książeczka z regulaminem ogólnym , w którym ani słowa nie zobaczysz jakie programy masz gwarantowane a jakie nie.
                  Co do Viacom Blink to jak dla mnie może znikać.
                  Możliwa jest też opcja, że to nie nc+ chciało się pozbyć kanału, a sam Viacom wycofuje Blinka z Polski, ze względu na niską oglądalność.

Komentarz

napisał(a) lukasz792 Zobacz post
                    Możliwa jest też opcja, że to nie nc+ chciało się pozbyć kanału, a sam Viacom wycofuje Blinka z Polski, ze względu na niską oglądalność.
                    I wcale by mnie to nie zdziwilo bo nic tam nie ma do ogladania w sumie mnie to wisi czy jest gwarantowany czy nie bo nie dla tego kanalu jestem w N i teraz nc+
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Zapewne błąd na stronie, patrząc na brak oznaczonego MTV ROCKS jako kanału promocyjnego, czy tego typu zdania przy ofercie nc+MIX:
                      Kanały Universal Channel oraz SciFi Universal są świadczone promocyjnie na podstawie Rozdz. V ust.2 Regulaminu świadczenia usług przez ITI Neovision.
                      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Wpadła mi dzisiaj w ręce umowa z nc+ i oczywiście Blink jak 80% kanałów jest dostępny tylko promocyjnie - usuniecie go z oferty nie wymaga poinformowania Abonenta i nie stanowi zmian w umowie. Także w razie wyłączenia Blinku będziemy mogli tylko skamleć do nc+ żeby nie wyłączyli jeszcze jakiegoś innego kanału.
                        Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

napisał(a) Adasko20 Zobacz post
                          Wpadła mi dzisiaj w ręce umowa z nc+ i oczywiście Blink jak 80% kanałów jest dostępny tylko promocyjnie - usuniecie go z oferty nie wymaga poinformowania Abonenta i nie stanowi zmian w umowie. Także w razie wyłączenia Blinku będziemy mogli tylko skamleć do nc+ żeby nie wyłączyli jeszcze jakiegoś innego kanału.
                          A co taki kanał jest w NC+

Komentarz

Brak logo Viacom Blink przy zamawianiu nowych promocji podyktowane jest tym, że prawdopodobnie w maju kanał ten zakończy swoje nadawanie, ze względu na znikomą oglądalność.

Komentarz

Uwaga. Od dziś kanał dostępny na pozycji 179. Wszystkie zmiany listy kanałów opisane tutaj. Zachęcam do zapoznania się ze zmianami.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+