Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN CNBC

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Piotrek_nc+
    założył(a) wątek TVN CNBC

TVN CNBC

W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału TVN CNBC.

• Jarosław K.
    replied
    napisał(a) imp Zobacz post
    Az dziwne ze npremium nie przeszlo rebrandingu na c+ cos tam ;)
    Wtedy mielibyśmy dziś 10 kanałów c+ coś tam.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    No to jak jesteś taki pewny to wysyłaj wypowiedzenie, nikt ci nie broni. Są odpowiednie instytucje przed, którymi możesz później udowadniać swoje racje że rebranding pozwala na wypowiedzenie umowy. Skoro lubisz się w to bawić to twoja sprawa.

Leave a comment:

• imp
    replied
    To fakt ale tez badzmy swiadomi tego ze zmiana nazwy i tresci to jest usuniecie kanalu.

No ale na tym forum od jakiegos czasu kazdy temat sie urywa po slowach rebranding.
    Az dziwne ze npremium nie przeszlo rebrandingu na c+ cos tam ;)

Leave a comment:

• m_81
    replied
    Jakies gora 2 miesiace temu na media2 bylo o rebrandingach i stanowisku UKE KRRiT oraz sadu ;)
    co mają do tego konkretnego przypadku wymienione przez ciebie instytucje, sąd czy jakieś tam media2.
    w polskim prawie nie funkcjonuje tzw.precedens, każdy tego typu przypadek jest lub będzie rozpatrywany osobno.

oczywiście twoim świętym i niezaprzeczalnym prawem jest dochodzenie twoich krzywd, (o ile tak uznasz ) w postępowaniu reklamacyjnym, a w konsekwencji sądownie.

wysyłając wypowiedzenie, posiłkując się przy tym opisywanym wyżej problemem, narażasz się na koszty.

Leave a comment:

• imp
    replied
    Ze mam hobby i wysylam im takie pisemka przy kazdej okazji to jedno.
    Ale zeby tak robic to trzeba wiedziec ze bez podstawy np znikniecia kanalu wysylac nie mozna.
    Juz jakis czas jestesmy na tym forum i mniej wiecej sie znamy wiec lepiej sie o glupote nie posadzajmy ;)

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Jak chcesz to już dzisiaj wysyłaj. Potem przyjdzie ci ładny rachuneczek z karą za przedwczesne rozwiązanie umowy .

Leave a comment:

• imp
    replied
    No niestety magiczne slowo ma sie nijak do tego co jest w umowie.
    Jakies gora 2 miesiace temu na media2 bylo o rebrandingach i stanowisku UKE KRRiT oraz sadu ;)

To kiedy mozna slac wypowiedzenie?

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) GDA Zobacz post
    nie zawiodles mnie dokładnie tak myślałem ze zareagujesz na moj wpis ktory byl prowokacja o tym bisie
    Trudno oczekiwać innego wpisu, bo na innym forum już wczoraj to pisałem, wystarczyło poczytać.

Zresztą też spodziewałem się tego że czekacie na taki wpis, więc wam go zapodałem. Przynajmniej macie się czym podniecać.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Dokładnie to BiŚ. Nad "S" jest mała kreseczka, zapewne w logo ekranowym będzie zupełnie niewidoczna. No ale wiadomo że to specjalne działanie, żeby każdy właśnie myślał że to TVN24 BIS. Kłamstwa x2 .
    nie zawiodles mnie dokładnie tak myślałem ze zareagujesz na moj wpis ktory byl prowokacja o tym bisie

reszte napisal m_81

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Wazniejsza kwestia
    Czy tvn cnbc jest w kanalach gwarantowanych?
    Jesli tak to od kiedy mozna skladac wypowiedzenia?
    Nie można. Słowo klucz - rebranding.

Leave a comment:

• Kibo no hikari
    replied
    Wazniejsza kwestia
    A to kanał wypada? Bo nie sądzę by rebranding dawał prawo rozwiązania umowy bez ponoszenia kar.

Leave a comment:

• imp
    replied
    Wazniejsza kwestia

Leave a comment:

• m_81
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Dokładnie to BiŚ. Nad "S" jest mała kreseczka, zapewne w logo ekranowym będzie zupełnie niewidoczna. No ale wiadomo że to specjalne działanie, żeby każdy właśnie myślał że to TVN24 BIS. Kłamstwa x2 .
    czego tu ludzie nie wymyślą, niepojęte.

obawiam się że pewien znany poseł (tak, ten od brzozy) może nabawić się kompleksów jak to przeczyta.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+