Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przenoszenie numeru z Plusa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przenoszenie numeru z Plusa

Jak przenieść numer z Plusa ? I czy to że na stronie www.ncplusinternet.pl piszę że "Dla Abonentów nc+ jest o 20 zł mniej a czy nie lepiej zrobić usługę podobną do Smart DOM czyli np telefon za pełną ceną a CP za -50% a Internet za 1 zł ?
    Odchodzę przez dizmar

@ i love nc+,

w przypadku pytań dotyczących ofert z telefonem i internetem, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy zawarty w moje nc+ pod adresem www.moje.ncplus.pl.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

@ Kasia w nc+ a czy istnieje możliwość bez logowania?
      Odchodzę przez dizmar

Komentarz

@ i love nc+,

możesz napisać do nas przez formularz kontaktowy dostępny tutaj . Wówczas logowanie nie jest wymagane.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A czy istnieje nc+MOBiLE Na Kartę?
          Ostatni raz edytowany przez i love nc+; 2016-03-30, 19:52.
          Odchodzę przez dizmar

Komentarz

napisał(a) i love nc+ Zobacz post
            Jak przenieść numer z Plusa ? I czy to że na stronie www.ncplusinternet.pl piszę że "Dla Abonentów nc+ jest o 20 zł mniej a czy nie lepiej zrobić usługę podobną do Smart DOM czyli np telefon za pełną ceną a CP za -50% a Internet za 1 zł ?
            Oferta typu SmartDom raczej nie zagości do nc+.
            Poza tym oferta nc+Mobile wypada blado na tle konkurencji.
            Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Tak poza tym, to dlaczego nc+ Mobile ma pracować na nadajnikach Play? Przecież tak świetnie się dogadujecie z Orange...

Komentarz

napisał(a) i love nc+ Zobacz post
                A czy istnieje nc+MOBiLE Na Kartę?
                Nie, nc+MOBiLE to oferta abonamentowa.

Komentarz

A czy są plany wprowadzenia nc+ MOBiLE NA KARTĘ?
                  Odchodzę przez dizmar

Komentarz

Jeżeli będziemy wprowadzać zmiany w tej ofercie, to pojawią się stosowne informacje na ten temat.

Komentarz

A czy ta karta to Micro SIM ? I drugie pytanie czy mogę przejść z Orange Na Kartę na nc+MOBiLE+
                      Na Abonament lub będę musiał mieć nowy numer telefonu ?
                      Odchodzę przez dizmar

Komentarz

@i love nc+,
                        możesz przenieść swój obecny numer z Orange na kartę, po wcześniejszej rejestracji u obecnego operatora. Otrzymujesz od nas kartę SIM, z której możesz wyłamać micro-SIM lub nano-SIM.

Komentarz

A jak go zarerejerstrowac u operatora i jak wyglaga karta od was
                          Odchodzę przez dizmar

Komentarz

@i love nc+,
                            jak rozumiem, kartę pre-paid masz aktualnie w Orange. Udaj się więc do najbliższego Salonu Orange. Zabierz ze sobą telefon z kartą SIM i dowód osobisty. Na miejscu otrzymasz formularz rejestracyjny.

W zasadzie tak jak prawie każda karta SIM, z tym, że nasze mają własne oznaczenie (znak +)
                            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2016-03-31, 16:17.

Komentarz

Tak mam kartę pre paid od Orange a ten formularz rejestracyjny mam zanieść do punktu nc+ i czy te karty już są w każdym punkcie nc+ a wygląd karty znalazłem na waszej stronie dla ciekawskich karta wygląda o tak
                              Attached Files
                              Ostatni raz edytowany przez i love nc+; 2016-03-31, 16:37.
                              Odchodzę przez dizmar

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+