Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeniesienie numeru a formalności

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przeniesienie numeru a formalności

Witam

proszę o odpowiedź i instruktaż jak przenieść numer abonamentowy do nc+.

Obecnie zamówiłem u Państwa przeniesienie numeru, na umowie pogladowej jest juz wpisany.
    Konsultant poinformowal ze jest to karta tymczasowa, w dn zakonczenia umowy zostanie przeniesiony numer na karte nc+ kosztem usuniecia starego "technicznego" numeru.

OK wszystko jasne, jednakze konsultant twierdzi ze mam wyslac wypowiedzenie do operatora aby rozwiazal umowe, dlatego moje pytanie czy jezeli wypowiem umowe czy On nie usunie numeru Mi i nie przekaze innej osobie z tzw "puli numerow" ?

Prosze o szczegolowe informacje jak to zrobic dobrze.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-05-18, 16:46.

lpotaczek, zakładając że do zakończenia umowy na telefon u obecnego operatora jest mniej niż 120 dni. Najlepiej złoży wniosek o przeniesienie numeru przy składaniu zamówienia w rozmowie z konsultantem lub bezpośrednio u przedstawiciele w Punkcie Sprzedaży. Wówczas wszystkimi formalnościami w ramach wypowiedzenie umowy i przeniesienia numeru zajmie się nc+.

Komentarz

@Alesandra_nc+ Właśnie! Konsultant z infolinii przy skladaniu zamowienia wspominał że mam wysłać jakieś wypowiedzenie także wole sie upewnic.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+