Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PORT

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• PORT

Witam z racji że wywiązał się dość ciekawy morał historii użytkowania LTE znanych operatorów a mianowicie "chcesz mieć odblokowane porty, nie bierz LTE". Nasuwa się moje pytanie czy nc+ blokuje możliwość odblokowania dowolnego portu w routerze np do gier filmów i innych poprzez tzw prywatne IP schowane za NATem czy też jak Plus ma odblokowane tzw. Publiczne IP lub taką usługę dzięki której porty możemy odblokować. Bez sensu pchać się w nielimitowany LTE jak będziemy ograniczeni, bo prędkość w tych lepszych obszarach jest znośna a nielimitowane LTE na chwile obecną się sprawdza. Minusem jest nieraz obciążenie BTSów. Ale prawdziwym brak możliwości przekierowania i nasłuchu portów.

@ lpotaczek,

przekazałam Twoje pytanie do odpowiedniego działu. Gdy będę miała jakieś informacje umieszczę je na forum.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Monika.L_nc+ tak z ciekawości ile trwa zweryfikowanie prostej sprawy?

Komentarz

Niestety nie mamy jeszcze odpowiedzi w tej sprawie.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Damian_nc+ dziękuję za informację

Komentarz

Odpowiedź jaką otrzymaliśmy:

Akceptujemy ruch inicjowany od strony użytkownika, a nie od strony internetu w obu przypadkach – przy przydzielonym adresie publicznym oraz przy przydzielonym adresie prywatnym + NAT.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+