Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

routery w ofercie "Pakiety nc+ z Internetem"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• routery w ofercie "Pakiety nc+ z Internetem"

Szanowni. Szkoda, że jedynym routerem jaki proponujecie w ofercie "Pakiety nc+ z Internetem" jest tylko mobilny Airbox. Macie atrakcyjne pakiety, ale kupując np. najdroższy pakiet z internetem 210GB - typowo mobilny router moze się okazać niewystarczający. Zależało mi np na routerze stacjonarnym, ale takiego w ofercie nie macie. Próbowałem załatwić to przez orange.pl, ale ich poziom wiedzy na temat tej oferty jest żenujący... Problem braku wyboru routerów jest na tyle ważny, że np. w moim przypadku zadecydował o nie skorzystaniu z Waszej oferty... pozdrawiam

@mkkolsztyn,

dziękuję za uwagi. Przekazałam je do odpowiedniego Działu. Faktycznie obecnie w ofercie Pakiety nc+ z Internetem można zamówić wyłącznie Router Wifi LTE Orange Airbox, natomiast jeżeli jesteś zainteresowany routerem LTE (z wejściem na kartę SIM) o innych parametrach technicznym, możesz zakupić go we własnym zakresie.

Komentarz

@mkkolsztyn,

możesz również skorzystać z oferty nc+ INTERNET z Routerem firmy D-Link DWR-116 N300 Multi-WAN. Szczegóły oferty znajdują się na stronie ncplusinternet.pl.

Komentarz

napisał(a) mkkolsztyn Zobacz post
        Szanowni. Szkoda, że jedynym routerem jaki proponujecie w ofercie "Pakiety nc+ z Internetem" jest tylko mobilny Airbox. Macie atrakcyjne pakiety, ale kupując np. najdroższy pakiet z internetem 210GB - typowo mobilny router moze się okazać niewystarczający. Zależało mi np na routerze stacjonarnym, ale takiego w ofercie nie macie. Próbowałem załatwić to przez orange.pl, ale ich poziom wiedzy na temat tej oferty jest żenujący... Problem braku wyboru routerów jest na tyle ważny, że np. w moim przypadku zadecydował o nie skorzystaniu z Waszej oferty... pozdrawiam

Nie masz dowolnego routera, by to połaczyć?/

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+