Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po miesiącu od wyłączenia forum, coś się zmienia

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Po miesiącu od wyłączenia forum, coś się zmienia

Pytanie do przedstawicieli nc+: czy można liczyć na to, że ponownie włączycie to forum?
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Widzę, że jednak działa
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Na razie działają tylko wątki w działach nc+ internet i nc+ mobile.

Komentarz

Zawsze coś, te usługi także są zapewne wdzięcznym tematem do narzekania.

Komentarz

pewnie je wyłączyli żeby ludzie się nie informowali o ofertach na abonament ;)
          było:
          Comfort+
          EXTRA+
          Premium Sport
          Premium Film
          HBO
          History HD
          Multi+
          za 59,90 zł do 31.03.2016

Komentarz

Liczą, że narzekania przeniosą się na forum Satkuriera?
            Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2019-04-01, 23:31.

Komentarz

No ale przecież forum było moderowane, moderatorzy mogli usuwać posty, w których uczestnicy zdradzali szczegóły indywidualnych umów pomiędzy nimi a operatorem. Zobaczcie, pisałem ponad rok temu prośbę o dodanie kanałów NASA TV HD i NASA TV UHD do listy kanałów, wiele osób na forum mnie wsparło, najwyraźniej ktoś na górze to przeczytał, bo kanały są od 1 kwietnia w ofercie NC+, szkoda tylko, że samo forum nie przetrwało. Polecam NC+ zrobić to samo co zrobiła konkurencja, która wysłała swoich obserwatorów do forum SatKuriera, oni tam teraz śledzą wątki o Cyfrowym Polsacie i często udzielają oficjalnych odpowiedzi, przedstawiających stanowisko operatora. Może warto, żeby NC+ też tak zrobiła?
              NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

Witam, kiedy będzie dodany kanał FTA World Fashion Channel HD ?

Komentarz

Wyłączyli bo za dużo ludzi narzekało na usługi.
                  Co z tym nc go?
                  Prace miały się skończyć w marcu,mamy kwiecień i tak nie działa.
                  Tak ale czy oni podali tam w poście rok ukończenia?
                  Oj muszę sprawdzić. Może to był marzec 2020?

Komentarz

napisał(a) LadronCD Zobacz post
                    Co z tym nc go?
                    Prace miały się skończyć w marcu,mamy kwiecień i tak nie działa.
                    Tak ale czy oni podali tam w poście rok ukończenia?
                    Oj muszę sprawdzić. Może to był marzec 2020?
                    A z czym konkretnie jest teraz problem w usłudze nc+go?

Pytam, bo codziennie i na smartfonie i na komputerze oglądam telewizję i cały czas u mnie działa.

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post

A z czym konkretnie jest teraz problem w usłudze nc+go?

Pytam, bo codziennie i na smartfonie i na komputerze oglądam telewizję i cały czas u mnie działa.
                      Choćby to, że aplikacja jest kompletnie niedopracowana. Może jak masz bardzo stabilne łącze to tego nie widać, bo nieraz chwilowe zakłócenie na łączu powoduje wywalenie komunikatu na pół wyświetlacza, żeby sprawdzić połączenie, mimo że pod spodem program cały czas leci. Przynajmniej do czasu gdy skasuję ten komunikat, bo wtedy program się wyłącza.

Komentarz

A to, to tak. Zdarzają mi się takie dziwne komunikaty, przesłaniające obraz, który pod spodem odtwarza się bez problemu.. Na szczęście rzadko to u mnie występuje. Raz na dwie - trzy godziny oglądania czegoś.

Naprawdę zapowiadali, że to do marca naprawią?

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                          Naprawdę zapowiadali, że to do marca naprawią?
                          Ja nie widziałem takiej zapowiedzi.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+