Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 4k

Witam,

otrzymałem informację że dostęp do C+ 4K będzie płatny. Przy wymianie dekodera nie zostałem o tym poinformowany !!! Dostałem informacje że dzięki temu sprzętowi mam dostęp do C+ 4K i innych audycji w 4K. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę wymienić z powrotem dekoder na darmowy (taki miałem wcześniej). Obecnie płacę za dekoder 15 pln i nie wyobrażam sobie płacić więcej za dostęp do 1 kanału. Oczekuje informacji zwrotnej. Myślę że nie będę pierwszy z tym pytaniem.

Przyłączam się do pytania kolegi.

Komentarz

Witam,

dostałem informację że nc+ nie obiecywało dostępu do kanałów 4K. Czyli kupiliśmy bezużyteczny dekoder chyba że zapłacimy dodatkowo. To już moja ostatnia przygoda z nc+. Jeszcze się nie zdarzyło żeby mnie tak w jajo zrobili. Rozumiem że Ci co maja niepełny pakiet C+ mają dodatkowo płacić ale nie przy posiadaniu wszystkich kanałów C+. Żenująca postawa operatora.

Dostałem również info że nie mogę już wymienić na dekoder bez dopłat.

Komentarz

Oplata za dekoder 4K nie zawiera opłaty za dostęp do CANAL+ 4K ULTRA HD. W ramach opłaty za najem otrzymujemy dekoder z multirecordingiem, bogatą kolekcją nc+ GO TV i dyskiem 1TB. Jest to opłata za udostępnienie dekodera.
        Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-08-05, 15:45.

Komentarz

Też się nabrałem na nowy dekoder za 15 pln miesięcznie a po pewnym czasie brak programu Canal+ 4K UHD! Dokupiłem więc ten program ale chyba płacę jakąś promocyjną cenę gdyż w tabeli programów jest puste, niebieskie tło. Nie mam możliwości przejrzenia i ustawienia nagrywania na tym kanale! Oczywiście to "zjawisko" występuje tylko na Canal+4K!

Komentarz

Czyżby forum wróciło do życia?
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

ale tylko tu można pisać ??
              było:
              Comfort+
              EXTRA+
              Premium Sport
              Premium Film
              HBO
              History HD