Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Strona nc+

Do Administratorów:
    Czy osoby zajmujące się stroną nc+ mogą sprawdzić co dzieję się ze stroną. Otworzyć się otwiera ale już jak się chce rozwinąć zakładkę "kup nc+" czy pozostałe nie otwierają się. Nawet jak się chce otworzyć program na stronie nc+ to nie otwiera. Nie wiem czy na wszystkich przeglądarkach tak jest ale na tej, którą mam od tego tygodnia tak jest.

@Luki555,
    nie mamy zgłoszeń o błędnym działaniu strony internetowej. Z jakiej przeglądarki korzystasz?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Internet Explorer – po wejœciu na stronę nc+ nic nie można zrobić, rozwinąć tych zakładek poszczególnych jedynie po najechaniu myszką podświetlają się tak jak zawsze było, i po próbie wciœśnięcia czegokolwiek strona nie przechodzi dalej. Z pozycji strony Google jak np. napiszę nc+ program to otwiera ten link z tą stroną, którą chcę i wtedy już wszystko działa bez problemu na stronie nc+. Od tamtego czasu, jak pisałem pierwszego posta tak jest, a nic na komputerze nie zmieniałem ani niczego do przeglądarki nie instalowałem. Wszystko inne bez problemu działa i inne strony też problemów z nimi nie ma, tylko w tych konkretnych miejscach z pozycji głównej strony nc+ tak jest, trochę to jest dziwne, że tylko na stronie nc+ nic nie można zrobić jak się ją otworzy a przez google jak wejdę na waszą stronę to problemu wtedy nie ma. Jakby coś było w przeglądarce nie tak to by każda strona tak by się zachowywała jak ta
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-08-01, 14:09.

Komentarz

Na stronie nc+ jest komunikat, że będą prace techniczne dzisiaj z piątku na sobotę i może te prace spowodują, że będzie już normalnie

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+