Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naruszenia

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Naruszenia

Dzień dobry mam pytanie odnośnie naruszenia. w profilu mam naruszenie 0/2 (2) i chciałbym się zapytać za co dostałem te naruszenie?

Ja nikogo nie obrażałem tylko napisałem koledze żeby nie obrażał innych on nazwał mnie cieciem ja nie pozwolę sobie by mnie obrażano więc kolego który mnie obrraził powinien dostać surowszą karę.
    Ostatni raz edytowany przez Deput; 2008-05-16, 19:20.

Twoja wypowiedz jak jego nie była zbyt kulturalna. Nie obraził on Ciebie jak pamiętam za pierwszym razem, tylko swoją wypowiedz skierową do innej osoby. A ty jako obrońca zaczołes po nim jechać .

Dobrze przynajmniej, że te posty zostały skasowane
    ---------------------------

Już bez nfilm i HBO

Komentarz

Panie @wydra widocznie nie czytał Pan od początku w momencie jak wszedłem przeczytałem że ktoś wyzywa człowieka od Cieci. Dlatego napisałem żeby zamknął te japę albo niech odzywa się kulturalnie a jak nie to won z forum. Pomijając że pisał słowa takie jak "zajebiście" i takie tam. Po zwróceniu tej uwagi nazwał i mnie Cieciem więc Pan wybaczy ale nerwy są do czasu resztę Pan czytał z tego co zauważyłem. Ja nie pozwolę sobie by ktoś mnie wyzywał od cieci więc napisałem że sam jest Cieciem albo dzieckiem NEO bo nie potrafi zachowywać się na forum. Chyba że nie przeszkadza Państwa że ktoś wyzywa i przeklina. Więc przepraszam że w tej sytuacji zwróciłem komuś uwagę.

Pozdrawiam

Komentarz

@Deput

Nie chodzi o to, że zwróciłeś uwagę o to nikt nie ma jakichkolwiek pretensji ale chodzi o to w jaki sposób to zrobiłeś, wcale nie było konieczne używanie podobnych słów bądź prawie identycznych na tym samym poziomie w stosunku do tej osoby. Uwierz mi, że lepiej byś zrobił jakbyś to zupełnie inaczej napisał. Po prostu na przyszłość jak zwracasz uwagę zrób to w taki sposób, żeby osoba której zwróciłeś nie była wstanie odnieść się negatywnie do Twojego posta.

Po za tym to jest tylko forum jeśli ktoś kieruję do Ciebie takie słownictwo należy to zignorować a uwierz mi ignorowanie takich osób jest najlepszym rozwiązaniem.

pozdrawiam.

Komentarz

A ja zauważyłem nawet nie wiem kiedy skąd się wzięło to naruszenie 0/2 (2).
          Zastanawiałem się za co to niby mam naruszenie ? Przecież nikogo nie obraziłem
          nawet nie atakowałem nikogo słownie.

Komentarz

te, archeolog....
            Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

@Paul 023 jeśli wygasło to nie "rozniecaj"

Komentarz

napisał(a) nerwus62 Zobacz post
                @Paul 023 jeśli wygasło to nie "rozniecaj"
                naruszenie nie widzę, aby wygasło

A do kiedy tak może wygasnąć ?

hehe a tak wcale nie rozniecam

Komentarz

napisał(a) Paul 023 Zobacz post
                  naruszenie nie widzę, aby wygasło

A do kiedy tak może wygasnąć ?

hehe a tak wcale nie rozniecam
                  Paul 023 niczym "Jot 23" - rozwiązywanie tej zagadki może "drogo" kosztować
                  ja kończe

Komentarz

to w takim razie dla mnie sprawa naruszenia już zostaje zamknięta ;)
                    bo może następnym razem okazać,że dostanę bana...

Komentarz

wystarczy że klikniesz swój login obok posta,
                      tam na stronie zobaczysz wszystkie swoje naruszenia

Komentarz

Dzisiaj utrzymałem kolejne już naruszenie, tym razem za napisanie: [ciach]
                        oczywiście jest to niewłaściwe słownictwo - oczywiście w wykazie oznaczone jako prywatne

kto z was dostał w ostatnim czasie jakieś dziwne ostrzeżenia?
                        Ostatni raz edytowany przez korona-191; 2012-06-02, 14:43. Powód: netykieta

Komentarz

a skad wiesz za co dostales?
                          bo ja mam tylko slogany bez odniesienia do postu i nie mam pojecia za co mam tak kolorowo
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

w ostatnich postach znalazłem edytowany przez Łukasza

a może i faktycznie to ostrzeżenie byśmy nie fikali
                            gdybyśmy wychwalali dodanie HHD za 1,99 to by nic nie robili

Komentarz

@connor kartka nie była za to słowo, chociaż je też wyciąłem. W ostatnich dniach zmuszeni byliśmy nadać wiele kartek ze względu na nie stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad netykiety. Wiele postów edytowaliśmy i usunęliśmy bez ostrzeżeń, ale ze względu na nagminne łamanie zasad, byliśmy zmuszeni sięgnąć po kartoniki. Zachęcam do przestrzegania Regulaminu forum i trzymania się netykiety, a z pewnością unikniemy w przyszłości podobnych sytuacji.

Edit:
                              Powielanie postów łamiących regulamin, które edytowaliśmy lub usunęliśmy też nie jest dobrym pomysłem.
                              Ostatni raz edytowany przez korona-191; 2012-06-02, 14:44.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+