Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamknięcie konta i usunięcie danych osobowych.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zamknięcie konta i usunięcie danych osobowych.

Chciałbym zamknąć moje konto na tym forum.
    Proszę o zamknięcie konta - zgadzam się na pozostawienie napisanych postów wraz z podpisem.
    Wszystkie pozostałe informację musza zostać usunięte, w szczególności mój adres email oraz jego powiązanie z jakąkolwiek informacją przechowywaną w tym portalu oraz na jego kopiach zapasowych.

Przeglądając Panel Użytkownika nie znalazłem operacji zamykania konta ani dostępu do i możliwości zmiany wszystkich informacji osobowych jakie zostały są przechowywane na tym portalu, więc kierują prośbę w ten sposób.

tutaj znajdziesz wskazówki co do usuwania konta.
    wierz mi, to jest jedyna ścieżka.
    wszelkie posty z prośbą pisane na forum są nieskuteczne.
    konto, zgodnie z dyspozycją skierowaną na mail, usuwa tylko i wyłącznie administrator forum a nie nc+przedstawiciel.
    .

Komentarz

napisał(a) saram Zobacz post
      Chciałbym zamknąć moje konto na tym forum.
      Proszę o zamknięcie konta - zgadzam się na pozostawienie napisanych postów wraz z podpisem.
      Wszystkie pozostałe informację musza zostać usunięte, w szczególności mój adres email oraz jego powiązanie z jakąkolwiek informacją przechowywaną w tym portalu oraz na jego kopiach zapasowych.

Przeglądając Panel Użytkownika nie znalazłem operacji zamykania konta ani dostępu do i możliwości zmiany wszystkich informacji osobowych jakie zostały są przechowywane na tym portalu, więc kierują prośbę w ten sposób.
      Usuniecie konta z forum i tak nie zmieni tego ze Twoje dane sa zapisane w logach na serwerze, wiec jak beda chcieli cie znalezc za te niezgodne z prawem sugestie na forum, to i tak znajda ;)

Komentarz

Chyba nie jest terrorystą i nikt nie będzie go szukał. Jedynie może wierzy w spiskową teorię dziejów.

Komentarz

Wiem o tym ale on troche chyba spanikowal i zazadal usuniecia jego danych z forum ;)

Komentarz

rezygnacja z forum

Całkowite zamknięcie konta na prośbę dokonuje Administrator Forum, wystarczy napisać prośbę do dowolnego Moderatora, a on przekaże, oczywiście te posty napisane mogą przejść do archiwum...
            [ciach]
            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-04-06, 06:10. Powód: frag. postu nie na temat

Komentarz

To jest dobre. Był tu moderator, uciął posta, ale do co do meritum się nie wypowiedział.
              Norma na tym forum.
              Wystarczyłoby jedno zdanie o tym jak to powinno się odbywać, żeby zostało info dla potomnych.
              Moderatorzy z klapkami na oczach mają swoją misję pt. "[ciach]".

Komentarz

napisał(a) Sympozjum Zobacz post
                Wystarczyłoby jedno zdanie o tym jak to powinno się odbywać, żeby zostało info dla potomnych.
                Witam!
                Posty pozostają , a jak wygląda sygnatura po usunięciu konta zobacz na przykład tutaj lub tutaj.
                Pozdrawiam!
                abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

napisał(a) jjm Zobacz post
                  Witam!
                  Posty pozostają , a jak wygląda sygnatura po usunięciu konta zobacz na przykład tutaj lub tutaj.
                  Pozdrawiam!
                  Fajnie, tylko że... ja o to nie pytałem.

Chodzi mi o to, że skoro moderator już tu był, to mógłby się również odnieść do problemu Sarama.
                  Napisać krótko: "zamknięcie konta odbywa się w taki czy owaki sposób".
                  I mógłby nawet temat zamknąć...
                  Ostatni raz edytowany przez Sympozjum; 2014-04-07, 11:26.

Komentarz

napisał(a) Sympozjum Zobacz post
                    .../ Był tu moderator, uciął posta, ale do co do meritum się nie wypowiedział..
                    Wystarczyłoby jedno zdanie o tym jak to powinno się odbywać, żeby zostało info dla potomnych.../
                    w poście #2 napisałem jak to się odbywa więc po co mod ma tłuc to samo?
                    jakie info dla potomnych? jedynie takie że chusteczek jednorazowych na pożegnanie nie dają.
                    a posta [ciach]nął bo to było włodkowe blekotanie o 4 literach maryni, zresztą jak zwykle bez związku
                    napisał(a) jjm Zobacz post
                    .../Posty pozostają , a jak wygląda sygnatura po usunięciu konta zobacz na przykład tutaj lub tutaj..
                    albo tutaj

.

Komentarz

napisał(a) kostek88 Zobacz post
                      w poście #2 napisałem jak to się odbywa więc po co mod ma tłuc to samo?
                      jakie info dla potomnych? jedynie takie że chusteczek jednorazowych na pożegnanie nie dają.
                      a posta [ciach]nął bo to było włodkowe blekotanie o 4 literach maryni, zresztą jak zwykle bez związku

albo tutaj

No to jako osoba z administracji mógł po prostu potwierdzić Twoje słowa.
                      I tyle. A temat można zamknąć.
                      W końcu w tej kwestii nie ma bardziej wiarygodnego źródła niż od samej administracji.

Komentarz

a przeczytałeś uważnie ten wpis a zwłaszcza link ukryty w tym poście pod "tutaj"?
                        więc po co ci info od samej administracji? przecież ja nie kłamie
                        .

Komentarz

Konto usunięte. Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+