Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czemu nie działa szybka odpowiedź?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czemu nie działa szybka odpowiedź?

Nie wiem czy inni użytkownicy też tak mają, ale u mnie tak jakby ta funkcja szybkiej odpowiedz była zablokowana. Próbowałem na kilku przeglądarkach.
    A szkoda, bo to wygodne.
    Jestem tu od niedawna i być może ten wątek był już poruszany, ale nie mogę znaleźć.

Ahaa.. No teraz, to wszystko wiadomo.

Komentarz

No nie wiem... Jak działała, tak i działa... Właśnie to jest szybka odpowiedź!

Edit: czas dodania postu - ok. 5 sekund, ale to już problem zupełnie inny...
      Ostatni raz edytowany przez jjm; 2013-11-28, 06:38. Powód: Uzupełnienie
      abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

napisał(a) jjm Zobacz post
        No nie wiem... Jak działała, tak i działa... Właśnie to jest szybka odpowiedź!

Edit: czas dodania postu - ok. 5 sekund, ale to już problem zupełnie inny...
        W takim razie może jest np. limit postów, żeby to się uruchomiło?
        Na początku myślałem, że to może od AdBlocka, ale mam tak na wszystkich przeglądarkach.

U mnie to wygląda tak: (screeny z IE)
        szybkaodp.jpg
        Szybka odpowiedź wygląda jakby była nieaktywna, nie można na nią kliknąć, ani zacząć pisać.

Po kliknięciu w opcje zaawansowane wyskakuje takie coś:
        komunikatszybkaodp.jpg

Komentarz

Udało mi się doprowadzić do sytuacji, którą opisujesz. Wygląda na to, że niewłaściwie próbujesz skorzystać z tej opcji. Aby wysłać szybką odpowiedź musisz najpierw kliknąć w poście, którego ma dotyczyć w ikonkę ze znakiem zapytania ( skrajna w prawym dolnym, rogu posta) - wtedy możesz zacząć pisać. Po napisaniu tekstu w "opcjach zaawansowanych" masz podgląd swojego niewysłanego jeszcze posta. Jeżeli wszystkojest O.K. naciskasz (dopiero teraz) "wyślij szybką odpowiedź".
          Pozdrawiam!
          abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

Rzeczywiście. Na innych forach, z których korzystam, a również opartych o vBulletin (np. forum.cdrinfo.pl) ta opcja polega po prostu na tym, że zaczynasz pisać, klikasz "wyślij" i ... już. Chyba, że chcesz zobaczyć podgląd czy dodać załącznik, to wtedy klikasz "opcje zaawansowane".
            Wydaje mi się, że rozwiązanie stosowane na innych forach jest prostsze.

Tak czy inaczej dzięki za wyjaśnienie. Moje gapiostwo, przyznaję się do błędu.

Komentarz

Udało mi się doprowadzić do sytuacji, którą opisujesz. Wygląda na to, że niewłaściwie próbujesz skorzystać z tej opcji. Aby wysłać szybką odpowiedź musisz najpierw kliknąć w poście, którego ma dotyczyć w ikonkę ze znakiem zapytania ( skrajna w prawym dolnym, rogu posta) - wtedy możesz zacząć pisać. Po napisaniu tekstu w "opcjach zaawansowanych" masz podgląd swojego niewysłanego jeszcze posta. Jeżeli wszystkojest O.K. naciskasz (dopiero teraz) "wyślij szybką odpowiedź".
              Pozdrawiam!
              ...i jeszcze klaśnij tuż przed wysłaniem toż to śmiech na sali.
              To już szybszą będzie normalna odpowiedź.
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Myślisz,że ja to wymyśliłem? (N.B:Z podglądu korzystać nie musisz, czyli do wysłania szybkiej odpowiedzi wystarczą dwa kliknięcia.Tyle samo, co do wysłania zwykłej!)
                Pozdrawiam!
                abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

... czyli do wysłania szybkiej odpowiedzi wystarczą dwa kliknięcia.Tyle samo, co do wysłania zwykłej...
                  Jaka to szybka jeżeli tyle samo razy trzeba kliknąć jak przy zwykłej. Na innych forach jest to jedno kliknięcie po wpisaniu. Ale to bzdet w porównaniu co wyrabiają (raczej nie potrafią zrobić) informatycy tej korporacji.
                  Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Wyjaśniam, zanim stanę się winnym tej sytuacji: w moim stwierdzeniu był zawarty lekki sarkazm! Wraz z dekoderem oddałeś poczucie humoru?
                    abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

Wyjaśniam, zanim stanę się winnym tej sytuacji:...
                      A kto Ciebie czyni winnym? Chyba, że jesteś tajnym pracownikiem (informatykiem) tej korporacji ale szczerze wątpię.

Komentarz

Szybka odpowiedź jest ostatnio WYJĄTKOWO SZYBKA. Nie żartuję. Gratulacje dla informatyko-techników

PS hmm no parę sekund potrwało, ale ostatnio miałem błyskawicznie; zresztą i tak lepiej niż wcześniejsze 30sek minimum

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+