Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak udziału w forum nc+ przedstawicieli

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak udziału w forum nc+ przedstawicieli

Dlaczego nc+ przedstawiciele nie biorą żadnego udziału w życiu forum. Tyle pytań, a oni ograniczają się do zamykania tematów i usuwania postów.

Czyżby oni też hołdowali zasadzie WIEM, ŻE NIC NIE WIEM?

mają się nie mieszać do czasu uspokojenia atmosfery, bo jeden fałszywy ruch i mogą jeszcze bardziej pogrążyć wizerunek całej platformy (o ile jeszcze jest to możliwe)

Komentarz

napisał(a) zyga Zobacz post
      Tyle pytań, a oni ograniczają się do zamykania tematów i usuwania postów.
      a jak nie znają odpowiedzi ,to co mają pisać?

Komentarz

Bo tutaj przedstawiciel ma tylko dwa zadania.
        1. Pisz na doradca a jak jest prosta sprawa to Ci odpowiemy a jak jest trudna to zapomnimy
        2. Usuwanie postów albo dawanie ostrzeżeń.

Komentarz

Wotam.

Przedstawiciele mogę pomóc w sprawach leżących w w kompetencjach konsultantów BOK. Z wiadomych względów nie mogą odpowiadać na pytania z innego zakresu.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Otóż to. Nie spodziewajcie się odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące nowej platformy. Konsultant może zerknąć na Wasze konto, coś tam włączyć, wyłączyć i ... praktycznie tyle. Na pewno nie odpowie na temat cen nc+, kwestii programowych i innych gdzie decyzje podejmuje "góra". Pani klozetowej na dworcu też nie zapytacie o cenę biletu do Gdyni pośpieszym II klasa z zniżką dla studenta (bez obrazy dla pani klozetowej i przedstawicieli n)

Komentarz

napisał(a) nOlsbit Zobacz post
              Wotam.

Przedstawiciele mogę pomóc w sprawach leżących w w kompetencjach konsultantów BOK.
              a czy oferty dla migrujących nie są w kompetencji pracowników BOK?

czy moderatorzy nie widzą tych zapytań czym się różnią od siebie oferty zamieszczone na stronie o tych dla migrujących? tak ciężko na to odpowiedziec?
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Wbrew pozorom to może nie być łatwe. Ofert na stronę internetowa nie przygotował dział BOK.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

To może inaczej

czy jest możliwość aby moderatorzy wkleili zawartość każdego pakietu co zawiera - może być bez cen bo rozumiem ze te są rózne w zależności od "stażu" abonenta
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

W korporacji się nie dyskutuje. W korporacji się wykonuje polecenie baz prawa do własnego zdania czy też nawet myślenia inaczej niż korporacja.

Komentarz

napisał(a) nOlsbit Zobacz post
                      Wbrew pozorom to może nie być łatwe.../Pozdrawiam.

nOlsbit
                      wbrew pozorom że oferta nc+ nawet nam się podoba, to i tak większość złoży rezygnacje w terminie regulaminowym.
                      Ofert na stronę internetowa nie przygotował dział BOK.
                      od razu się domyśliłem że to pewnie krety z PC

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                        a czy oferty dla migrujących nie są w kompetencji pracowników BOK?

czy moderatorzy nie widzą tych zapytań czym się różnią od siebie oferty zamieszczone na stronie o tych dla migrujących? tak ciężko na to odpowiedziec?
                        Oferty są przedstawiane indywidualnie drogą telefoniczną. W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu z Centrum Telefonicznym Abonentów, pozostaje kontakt mailowy, aby ustalić dogodny termin kontaktu ws. oferty.

Komentarz

napisał(a) Artursw Zobacz post
                          Bo tutaj przedstawiciel ma tylko dwa zadania.
                          1. Pisz na doradca a jak jest prosta sprawa to Ci odpowiemy a jak jest trudna to zapomnimy
                          2. Usuwanie postów albo dawanie ostrzeżeń.
                          Skrzynka doradca znajduje zastosowanie, gdy zgłoszenie dotyczy udzielenia informacji lub doraźnej pomocy ws. Twojej Umowy i taki jest cel jej istnienia.

Pozdrawiam.

Komentarz

ło matko bosko, żywy przedstawiciel na forum....

Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

bo on jest nowy i jeszcze nie wie,że ma się nie wychylać

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+