Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Prawdę mówiąc, to poprzedni układ strony dużo bardziej mi odpowiadał.

Czy będzie istniała możliwość przełączania widoku forum, tak aby avatary i nazwy użytkowników były widoczne w kolumnie po lewej, jak było dotychczas?

Chodzi o to, że przeplatanie się w pionie avatarów z postami powoduje, że na ekranie mieści się teraz mniej postów niż do tej pory. Korzystając z ekranu 1920x1200 pikseli mam teraz średnio zaledwie 3 posty na ekranie. Maksymalnie do czterech, a dotąd było do ośmiu. Poza tym dużo gorzej się je czyta, bo linie są tak rozciągnięte, że nie ma mowy aby objąć je jednym spojrzeniem.
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
      Czy będzie istniała możliwość przełączania widoku forum, tak aby avatary i nazwy użytkowników były widoczne w kolumnie po lewej, jak było dotychczas?
      Podbijam i apeluję, bo to co jest teraz to MASAKRA jakaś!!!
      Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
      Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
      Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

To jest do ustawienia w Panelu Administratora, musicie tylko zgłaszać swoje propo.

Komentarz

Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 18:21. Powód: wal się na ryj

Komentarz

Teraz można stworzyć Grupę społecznościową, pod nazwą np. Loża Honorowych Szyderców z weryfikacją, kto miałby się w niej znaleźć.

Komentarz

napisał(a) Vandit Zobacz post
              Teraz można stworzyć Grupę społecznościową, pod nazwą np. Loża Honorowych Szyderców z weryfikacją, kto miałby się w niej znaleźć.
              To się zrobi grupę trzymającą władzę czy jak kto woli spółdzielnię : P
              Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
              Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
              Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

Się wie

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                  ...Poza tym dużo gorzej się je czyta, bo linie są tak rozciągnięte, że nie ma mowy aby objąć je jednym spojrzeniem.
                  Proszę o poprawienie również tego, o czym pisze kolega @fanHDTV.

Komentarz

kto to wymyslił,nic mi się nie podoba.

Komentarz

Na dzień dzisiejszy to koniec Modernizacji forum.
                      wszystkie zgłoszone uwagi wkrótce będziemy sukcesywnie realizować, a tymi bardziej rozbudowanymi zajmiemy się we wcale nie tak odległej przyszłości.

Komentarz

na szczescie w SGSII opera ustawia forum tak jak do tej pory
                        ba powiem wiecej nawet bardziej przejrzyscie to wyglada wiec dla mnie zmiana belki z awatarem jest na plus

aczkolwiek nie pogardzilbym tapatalkiem - Moniko bardzo prosze o przekazanie sugestii uruchomienia tapatalk na forum
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Gdzie jest link do strony n.pl, który był na górnym pasku?
                          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Na samym dole, w prawym narożniku.
                            ukryty pod nazwą "Forum platformy n".

Komentarz

Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 18:20.

Komentarz

Masakrycznie się czyta forum w tym nowym układzie postów, dla zwiększenia masakrycznośći proponuję pomiędzy posty użutkowników wwalić posty reklamowe.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+