Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dziękuję za zgłoszenie, wysłałam informację na ten temat do Administratorów forum. Post zgłoszony przez Ciebie jest już usunięty. Mam nadzieję, że ta sytuacja nigdy więcej nie wystąpi.

Komentarz

• .................................................. .................
      Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2016-04-13, 16:58.
      .

Komentarz

• napisał(a) kostek88 Zobacz post
        Moniko, niestety ta funkcja nie działa tak jak powinna i jest jedną wielką porażką.
        Dziwisz się?....
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• lepiej byłoby zamienić niebieski na czarny kolor przedewszystkim bannera a dalej przycisków aby ujednolicić wygląd strony forum do wygladu strony nc+ i canal+

Komentarz

• lpotaczek,
            dziękuję za sugestię

Komentarz

• jakie korzyści dla tego "forum" ma przynieść zmiana Aleksandry_nc+ na Aleksandre_nc+ bo nie kumam tego?
              .

Komentarz

• @kostek88,
                zmiana miała charakter czysto techniczny. Nie wprowadza żadnych zmian w pracy forum.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+