Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Witajcie,

uprzejmie informuję, że zgodnie z planem prace serwisowe zostały zakończone.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      W związku z pracami serwisowymi, w nocy z 25 na 26 lutego (wtorek/środa) forum nie będzie dostępne. Rozpoczęcie prac jest planowane na godzinę 4:00, a ich zakończenie na 7:00. Dołożymy wszelkich starań, aby maksymalnie skrócić czas niedostępności serwisu.

Przepraszamy za mogące wyniknąć z tej sytuacji niedogodności.
      DZIŚ MAMY 26 luty, czyli FORUM działa po MODERNIZACJI, co nowego zostało wprowadzone?

Komentarz

• @misioDUE,
        zmiany nie są widoczne z punktu widzenia użytkownika. Prace dotyczyły "wewnętrznej" strony forum.

Komentarz

• po wczorajszej przerwie w działaniu forum jest niedostępne przez Safari na Mac...

Komentarz

• po ostatniej "modernizacji" nie jest możliwe wejście na swój profil (panel użytkownika):
            http://forum.ncplus.pl/forum/usercp.php

Komentarz

• @Maccie,
              dziękuję za informację. Zgłoszę to.

@_michal,
              masz jakiś konkretny komunikat przy próbie wejścia do panelu? Na moim koncie jest ok ...

@kostek88,
              zgłosiłem Dawidowi prośbę o wyczyszczenie reputacji.

Komentarz

@Maccie,
                dziękuję za informację. Zgłoszę to.

@_michal,
                masz jakiś konkretny komunikat przy próbie wejścia do panelu? Na moim koncie jest ok ...

@kostek88,
                zgłosiłem Dawidowi prośbę o wyczyszczenie reputacji.
                Juz jest ok.

Komentarz

• @Maccie,
                  ok, dzięki za info.

Komentarz

@_michal,
                    przekierowuje na stronę: http://forum.ncplus.pl/index.html
                    a tam wita mnie Access Denied

edit: problem zniknął po wyczyszczeniu cache. Widocznie wczoraj chwilowo pojawił się problem, a moja przeglądarka to zapamiętała.
                    Ostatni raz edytowany przez _michal; 2014-05-12, 14:17.

Komentarz

• Wprowadziliście Tapatalk?
                      Ostatnio wchodząc na forum, wyskoczył mi komunikat z logiem nc+, że można korzystać z tego forum za pomocą tapatalk. Po pobraniu i zainstalowaniu, pojawia się komunikat, że te forum nie jest dostępne za pomocą tapatalk. Skotnaktuj się z administratorem forum.
                      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• pobrali najnowsza wersje vbulletin ale nie wiedza co dalej z tym robic
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                          Wprowadziliście Tapatalk?
                          Ostatnio wchodząc na forum, wyskoczył mi komunikat z logiem nc+, że można korzystać z tego forum za pomocą tapatalk. Po pobraniu i zainstalowaniu, pojawia się komunikat, że te forum nie jest dostępne za pomocą tapatalk. Skotnaktuj się z administratorem forum.
                          Obecnie czekamy na wyniki weryfikacji. Jak je otrzymamy damy wam znać.

Komentarz

• napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                            Ostatnio wchodząc na forum, wyskoczył mi komunikat z logiem nc+, że można korzystać z tego forum za pomocą tapatalk.
                            SPAMBOX zawitał też na forum.
                            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                              Obecnie czekamy na wyniki weryfikacji. Jak je otrzymamy damy wam znać.
                              A nie można było umieścić komunikatu o możliwości skorzystania z tapatalk po weryfikacji?
                              Ech, jak zawsze...
                              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu jego napisania i nie może służyć jako dowód przeciwko niemu w dniu kolejnym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Komentarz

• funkcja "raportuj zły post" działa poniżej krytyki. próbowałem dwukrotnie "zaraportować" SWÓJ usunięty/edytowany wpis poprzez (tą?) tę "funkcję" i za każdym razem kończy się to komunikatem:
                                Proxy Error

The proxy server received an invalid response from an upstream server.
                                The proxy server could not handle the request POST /forum/report.php.

Reason: Error reading from remote server
                                .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+