Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Rozjechała mi się główna strona - też tak macie?
    N: Mini Full dla Abo + MRP = 89zł
    NC+: WPT + 6xC+ + HBO + MRP = 89zł

Komentarz

Tak, lista zalogowanych użytkowników na dole skleja loginy, zamiast napisać login1, login2, login3... jest jeden ciąg login1login2login3, który rozjeżdża stronę główną.
      W N od 2006
      Było U+Superfilm/68
      Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
      Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
      Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

napisał(a) macunaima Zobacz post
        musiałem zmienić hasło
        na mniej wulgarne słowo?

a co do zmian to jakieś są ale raczej na -
        w panelu użytkownika jest nieaktywna zakładka "Przyjaciele/Lista ignorowanych"
        zwłaszcza brak tej drugiej jest niepowetowaną stratą.

Komentarz

Jeszcze jedno, mam lekko powiększoną czcionkę w Firefoxie.
          Gdy klikam odpowiedz nad ramką do wpisywania tekstu są dwa rzędy ikon z narzędziami - na pierwszym pasku "A/czcionki/Rozmiary" napis Rozmiary zasłania kolejną ikonkę. Poprzednio (mimo powiększenia) było ok.
          W N od 2006
          Było U+Superfilm/68
          Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
          Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
          Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

napisał(a) jonus1 Zobacz post
            .....Edit: zauważyłem też teraz, że jak jest się wylogowanym z forum to czas postów powraca do godziny na przód, a jak jestem zalogowany to czas postów aktualny
            Tak zawsze było od początku forum.
            napisał(a) keretey Zobacz post
            Jeszcze jedno, mam lekko powiększoną czcionkę w Firefoxie.
            Gdy klikam odpowiedz nad ramką do wpisywania tekstu są dwa rzędy ikon z narzędziami - na pierwszym pasku "A/czcionki/Rozmiary" napis Rozmiary zasłania kolejną ikonkę. Poprzednio (mimo powiększenia) było ok.
            U mnie i bez powiększenia występuje to samo.
            Ostatni raz edytowany przez olo46; 2013-01-07, 09:15.

Komentarz

Moi Drodzy,

z uwagą dziś śledzimy ten wątek, Wasze dotychczasowe uwagi już przesłałam do techników zajmujących się wprowadzaniem zmian. Jeżeli coś jeszcze wypatrzycie to zapraszam do opublikowania tego w tym wątku.

Komentarz

No a tak ogólnie i szczerze Pani Moniko - na czym polegają te zmiany ??....

Minęło 1,5 godz. od planowanego czasu wprowadzenia zmian to czas na podsumowanie.

Bo jak na razie nic wiele z nich nie wynika. Zamiast lepiej są jakieś 'rozjazdy stron', coś na coś nachodzi.....

Miało nie być możliwości logowania w czasie modernizacji a jednak była

EDIT:
                Teraz moja sygnaturka jest nad postem
                Ostatni raz edytowany przez jonus1; 2013-01-07, 09:35.

Komentarz

napisał(a) jonus1 Zobacz post
                  No a tak ogólnie i szczerze Pani Moniko - na czym polegają te zmiany ??....
                  tylko i wyłacznie na postawieniu nowej wersji silnika forum
                  i po co to było tak obwieszczać?

btw: teraz ktoś pojechał po całości status przeniósł w prawy róg
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Teraz to coś zmieniają, bo i nazwy użytkowników na dole ekranu głównego są już widoczne normalnie ale też i górny pasek ma inne nazwy zakładek (FAQ(NZP) , Community)
                    Heh... i więcej opisów po englisch jest w panelu ustawień

Technicy dopiero teraz chyba wstali
                    Ostatni raz edytowany przez jonus1; 2013-01-07, 09:41.

Komentarz

Jakiś laik się dorwał do panelu admina chyba

w moim panelu mam ustawione ukrywanie licznika postów- to dlaczego wyświetla mi to przy postach?

nie chce tej głupoty widzieć
                      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                        Jakiś laik się dorwał do panelu admina chyba

w moim panelu mam ustawione ukrywanie licznika postów- to dlaczego wyświetla mi to przy postach?

nie chce tej głupoty widzieć
                        To Ci dali gratis w nowym roku żeby nie było że nic nie zrobili

Komentarz

Co do zmian, te jak pewnie w ostatnich minutach zauważyliscie wciąż jeszcze są wprowadzane. Faktycznie wymieniliśmy "silnik", co ma mieć wpływ na stabilne działanie forum. Czas oczywiście zweryfikuje czy wprowadzone zmiany przyniosły oczekiwany przez nas efekt.

Dziś proszę Was o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż cały czas trwają prace związane z wprowadzeniem wyższej wersji vBulletin. Działania te jeszcze się nie zakończyły.

Mam nadzieję, że zauważyliście, że została już wprowadzona pierwsza poprawka, po wprowadzeniu update - strona główna ma już odpowiednią rozdzielczość. Nicki też wyświetlają się na stronie głównej poprawnie. Proszę Was o potwierdzenie czy u Was również jest już ta zmiana widoczna.

Komentarz

Dokładnie tak jak napisał GDA !!!

Jeszcze chwila a z poziomu obserwatora forum każdy uzyska dostęp do Panelu "Prywatne wiadomości"
                            To już będzie totalna kompromitacja

Moniko_n zabierz te zapałki z rąk osób nieodpowiedzialnych bo za chwile rozsadzą to FORUM od środka !!!

Komentarz

Spokojnie dadzą sobie radę. Dajmy im trochę czasu. Jak po włączeniu nie wybuchnie to będzie OK.

Komentarz

Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 18:22.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+