Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Modernizacja forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Modernizacja forum

Moi drodzy,
    nadszedł czas na zmiany zapowiadane jeszcze w zeszłym roku. Pierwszą z nich będzie modernizacja forum. Modernizacja planowana jest na poniedziałek 7.01.2013r. w godzinach 6:00 - 9:00. W tych godzinach nie będzie możliwości zalogowania się na forum. Za utrudnienia z tym związane serdecznie przepraszamy.

A coś więcej?

- jakaś autoryzacja? aby uniknąć spamu i 50 postów jednego usera dziennie?
    - nastąpi powiązanie konta z abonentem tak aby było wiadomo kto jest prawdziwym abo i ma problem, a kto jest tylko "pieniaczem" i robi zamęt?
    - czy już logo będzie zmienione i będzie to forum wspólnej platformy?
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
      A coś więcej?
      Później będzie tak jak między 6:00 - 9:00 i tak już do końca.

Komentarz

I na razie tego się trzymajmy. Nie wiem tylko do czyjego końca? Platformy "n" czy naszego?

Komentarz

Skoro będzie modernizacja forum to znaczy, że i samo forum będzie

Komentarz

Tak myślę, gdyby zastosowali pomysł GDA i na forum widzielibyśmy kto jest abonentem, to ilu by nam ubyło userów?

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
              Tak myślę, gdyby zastosowali pomysł GDA i na forum widzielibyśmy kto jest abonentem, to ilu by nam ubyło userów?
              ale przynajmniej roztrząsaliby problemy, które faktycznie ich (nas) dotyczą, a nie tylko siali zamęt wypisując bzdury

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                to ilu by nam ubyło userów?
                Drogi Leonie
                otóż nie to miałem na myśli - forum otwarte wciąż dla wszystkich, ale przy tych którzy są abonentami zamiast bzdurnych statusów SENIOR to powinno być ABONENT
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) Łukasz_n Zobacz post
                  Moi drodzy,
                  nadszedł czas na zmiany zapowiadane jeszcze w zeszłym roku. Pierwszą z nich będzie modernizacja forum. Modernizacja planowana jest na poniedziałek 7.01.2013r. w godzinach 6:00 - 9:00. W tych godzinach nie będzie możliwości zalogowania się na forum. Za utrudnienia z tym związane serdecznie przepraszamy.
                  Nareszcie. Czekamy na zmiany, mam nadzieję, że zmiany na lepsze. A skoro mają się pojawić to może to oznaka, że forum po połączeniu jednak zostanie
                  Łukasz_n czyli wywiążesz się z obietnicy
                  Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2013-01-04, 13:35.
                  Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

napisał(a) Łukasz_n Zobacz post
                    Moi drodzy,
                    nadszedł czas na zmiany zapowiadane jeszcze w zeszłym roku.
                    A czy można prosić o informacje jakich zmian można się spodziewać?
                    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                      Drogi Leonie
                      otóż nie to miałem na myśli - forum otwarte wciąż dla wszystkich, ale przy tych którzy są abonentami zamiast bzdurnych statusów SENIOR to powinno być ABONENT
                      GDA, dokładnie, znam Twoje założenia i mam przynajmniej w tej sprawie identyczne zdanie, użyłem tylko takiego skrótu piszącego. Wystarczyłaby tylko ta jedna mała zmiana, czy będzie? zobaczymy?

Komentarz

planujecie może dodanie obsługi tapatalk?

Komentarz

witam jak administracja chece rozwaizac problem watkow ktore nie pokazuja sie zaraz po napisaniu ;)
                          forum do bani popatrzcie jak i co gdzie inndziej wyglada i moze wtedy cos zrobicie ;)

osobiscie nie polecam tego forum zadnemu z moich znajomych

do bani - i to ma sie nazywac forum nie ma nawet jednego admina/moderatora zeby watek zatwierdzic jesli nawet jest taka opcja bo jak widze iinych watki odrazu sie pokazuja

Komentarz

@sly2803 - żeby wygłaszać tego typu poglądy warto poznać formułę skrótu "nowe posty". Tam pojawiają się wątki w których pojawiły się nowe wpisy (komentarze), które nie zostały jeszcze przez Ciebie odczytane. Zatem nie mogłeś widzieć swojego wątku w tym dziale, ponieważ dla Ciebie nowych postów w nim nie było, gdyż to Ty byłeś autorem wątku. By zobaczyć swój wpis, tak by wiedzieć, gdzie w rankingu nowych wątków występuje należy użyć funkcji "dzisiejsze posty".

Komentarz

Więc niecierpliwie czekamy na zmiany. Może niektóre moje propozycje zostaną przewidziane w modernizacji.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+