Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cytowanie postu w bezpośredniej odpowiedzi

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cytowanie postu w bezpośredniej odpowiedzi

Nie wiem dlaczego na tym forum tak modne stało sie łamanie netykiety i odpowiadanie na posty cytując poprzedni

jezeli moderatorzy tego nie ogarniaja to bardzo prosze userów - miejcie szacunek dla tych co korzystają z telefonu przeglądając forum i nie cytujcie posta na ktory bezpośrednio udzielacie odpowiedzi

uprzejmie dziekuje
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Cytowanie całości to masakra, ale cytowanie części jak najbardziej.
    --
    Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

Ja muszę cytować, a cytuję przeważnie mały fragment by pokazać do czego się odnoszę bo zanim odpiszę to już są wstawione ze trzy inne wpisy od szybszych ode mnie osób.

Komentarz

A ja nie znoszę gdy czytam odpowiedź na tekst który jest na poprzedniej stronie lub w międzyczasie ktoś zdążył odpowiedzieć i nie wiadomo do czego się dany post tyczy.
        CYTOWANIE czyni porządek i tego się trzymajmy.
        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Cytowanie całego postu, na który się bezpośrednio odpowiada nie jest porządkiem.
          --

Komentarz

napisał(a) Therion7777 Zobacz post
            nie jest porządkiem.
            Co nie jest porządkiem ?

Komentarz

Gdybyś przeczytał całe zdanie to może być zrozumiał.
              --

Komentarz

napisał(a) Therion7777 Zobacz post
                to może być zrozumiał.
                Ale co zrozumiał ?

Komentarz

Gdyby to forum nie było traktowane jak CZAT przez niektórych - wyśmienity przykład jest właśnie w tym temacie to nie byłoby problemu z wcześniejszymi odpowiedziami

btw: jednak właściwym byłoby wprowadzenie ograniczenia ilości postów dla niektórych do 8-10 dziennie!
                  TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.
                    Cytować będę zawsze choćby mnie karano punktami (tak jak na forum aG).

Komentarz

Jak widać, nie zawsze ^^
                      --

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                        Nie wiem dlaczego na tym forum tak modne stało sie łamanie netykiety i odpowiadanie na posty cytując poprzedni

jezeli moderatorzy tego nie ogarniaja to bardzo prosze userów - miejcie szacunek dla tych co korzystają z telefonu przeglądając forum i nie cytujcie posta na ktory bezpośrednio udzielacie odpowiedzi

uprzejmie dziekuje
                        Odpowiedź jest prosta. Są na tym forum tematy, gdzie bywa tak że w ciągu minuty przybywa nawet kilka nowych postów. Dlatego zazwyczaj cytuję post, na który odpowiadam żeby później uniknąć niedopowiedzeń.

Chociaż jeśli jest to długaśny post to zawsze ograniczam się tylko do zacytowania fragmentu, na który odpowiadam.

Komentarz

są również przypadki, że post został zmieniony już po napisaniu odpowiedzi więc ta odpowiedź będzie bzdurna i bez sensu....gdy zacytuję, nawet po zmianie będzie wiadomo do czego się odnosiła...
                          CLRA/CARBO+2850ST/APOLLO multiroom, FULL+MR

POZDRO

Komentarz

napisał(a) hiszpan2 Zobacz post
                            są również przypadki, że post został zmieniony już po napisaniu odpowiedzi więc ta odpowiedź będzie bzdurna i bez sensu....gdy zacytuję, nawet po zmianie będzie wiadomo do czego się odnosiła...
                            No właśnie i tu należałoby skierować prośbę do Kolegi Oratona, bo chyba m.in. On tak robi, że edytuje swój post i cytuje w nim post, który ktoś napisał po nim i wtedy naprawdę można się pogubić, gdy korzysta się z telefonu. Rację ma mój imiennik, że czasami posty pojawiają się tak szybko, że zanim ja wyklikam swojego w telefonie, to już kilka zdąży się pojawić i nie byłoby wiadomo na który odpowiadam. Kiedyś byłem zmuszony do skracania cytowanych postów, bo miałem taki telefon, który miał ograniczoną ilość znaków na post i było to bardzo uciążliwe. Teraz mam smartfona i zacytowanie całego postu jest dla mnie wygodniejsze, aczkolwek czasem, gdy odnoszę się do jakiegoś konkretnego zdania, to staram się je skracać.
                            TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

napisał(a) hiszpan2 Zobacz post
                              I tutaj w pełni się zgodzę z Tobą, na forum panuje już dawno tzw, moda na edycję swoich postów bez podania przyczyny (niestety)
                              Pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+