Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycje moderatorów forum

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• >DeWo<
    replied
    napisał(a) Perfect Blue Zobacz post
    Nadmienię jeszcze, że osoby z łapanki prawie nigdy się nie sprawdzają, co pokazują przykłady innych for. Aby wszyscy abonenci mogli czuć się dobrze i mieć te same prawa moderatorzy muszą wiedzieć na czym polega to zajęcie - mieć doświadczenie - oraz przede wszystkim dobry i jasny regulamin.

I tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Powinno być to zorganizowqne na zasadzie zgłoszeń.

Inna sprawa:
    Tworząc swoje forum również poszukiwałem moderatorów. Pytałem większość osób wymienionych w postach wyżej. Wszyscy odmówili. Nie tylko z powodu czasu a i z braku ochoty piastowania tak ważnej funkcji . Pradopodobnie tutaj będzie podobnie.

Leave a comment:

• >DeWo<
    replied
    Ehm, ehm.. Więc ja też dorzucę swoje trzy groszę.

GDA - człek mający pojęcie o n. Pisze jasne i zrozumiałe wypowiedzi. Jestem na TAK!

hazy - może mi się wydaje, ale ostatnio trochę rzadziej pisze na forum. Niemniej jednak też zna się na rzeczy i pisze poprawnie po polskiemu. Również jestem na TAK!

_michal - Hmm... Jestem na TAK.

Elendil - Kolejny spoko ziomal. Facet, który moim zdaniem zasługuje i nadaje się na moda. Jk najbardziej TAK!

niqu - tutaj się nie wypowiem. Wygląda na porządnego usera, jednak kiedyś miałem dość nieprzyjemną sytuację z kimś o identycznym nicku jak on, co może zaburzyć obiektywność mojej oceny.

Pozdrawiam
    DeWo

Leave a comment:

• Perfect Blue
    replied
    Nadmienię jeszcze, że osoby z łapanki prawie nigdy się nie sprawdzają, co pokazują przykłady innych for. Aby wszyscy abonenci mogli czuć się dobrze i mieć te same prawa moderatorzy muszą wiedzieć na czym polega to zajęcie - mieć doświadczenie - oraz przede wszystkim dobry i jasny regulamin.

Leave a comment:

• Rojack
    replied
    napisał(a) WoofeR Zobacz post
    Obaj panowie, zarówno _michal jak i niqu brali ponad przeciętny (czytać: bardzo aktywny ) udział w dyskusji z Tomaszem oraz p. Wojtkiem, a także podczas wycieczek, dlatego stawiam na nich
    A ja się z tym całkowicie zgadzam i się pod tym podpisuję.

Leave a comment:

• maciek199022
    replied
    niqu, _michal, Elendil

Leave a comment:

• Artur45
    replied
    napisał(a) Tomasz Berezowski Zobacz post
    Proszę w tym wątku wpisywać propozycje forumowiczów, których zaakceptowalibyście jako moderatorów forum.
    A do czego Wam nasza zgoda potrzebna? i tak zrobicie jak będziecie chcieli.

Leave a comment:

• Perfect Blue
    replied
    Elendil - postawię na niego.

_michal - zbyt często widzi dokoła spisek, wątpię ponadto, aby był w stanie wyrzec się kolesiostwa i być obiektywny.

GDA - j.w + agresja i brak kultury.

dziękuję
    Ostatni raz edytowany przez Perfect Blue; 2011-02-06, 00:18.

Leave a comment:

• Ka.mil
    replied
    _michal Merytoryczny i wyważony. Chyba w sam raz ;)

Leave a comment:

• niqu
    replied
    Elendil i _michal

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Jestem za @niqu.
    Warunkowo/jeżeli zmieni stosunek do mających inny pogląd-@michał
    Jeżeli padnie kandydatura; GDA , irrooo, MaroKR--Zdecydowanie przeciw

Leave a comment:

• m_81
    replied
    Myślę że musi być ogień i woda,_michal,GDA,Elendil,hazy
    Ostatni raz edytowany przez m_81; 2011-02-05, 22:52. Powód: Literówka+uzupełnienie

Leave a comment:

• WoofeR
    replied
    Obaj panowie, zarówno _michal jak i niqu brali ponad przeciętny (czytać: bardzo aktywny ) udział w dyskusji z Tomaszem oraz p. Wojtkiem, a także podczas wycieczek, dlatego stawiam na nich

Leave a comment:

• _michal
    replied
    niqu - zrobił na mnie wrażenie podczas spotkania w TVN,
    pinyo - doświadczenie i spokój
    Elendil - doświadczenie i luz

oczywiście to moje subiektywne propozycje, nie wiem nawet jaki mają do tego stosunek.

EDIT:
    PS. hazy, Sebe77, dzięki za zaufanie
    Ostatni raz edytowany przez _michal; 2011-02-05, 22:38.

Leave a comment:

• hazy
    replied
    Widzę, że zachodzą zmiany Jak dla mnie najbardziej obiektywni do tej roli to _michal i Elendil.

Leave a comment:

• gooralek77
    replied
    Moje typy na tą chwilę to: Niqu, Michal, Elendil (kolejność przypadkowa)
    Ostatni raz edytowany przez gooralek77; 2011-02-05, 22:46.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+